Wycieczka Przedszkolaków do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”

8 maja nasze Przedszkolaki wraz z Opiekunami wybrały się do Zagrody Edukacyjnej „Maciejówka”.

Pierwszym punktem naszej majowej wyprawy było uczestnictwo w warsztatach przyrodniczych z wysiewania oraz sadzenia roślin. Sadzonki dodatkowo później zostały przepięknie ozdobione przez naszych najmłodszych.
Po pysznym poczęstunku w formie domowych pierogów z lokalnej pierogarni, w niezwykle urokliwych okolicznościach przyrody, wszyscy wyruszyliśmy spacerkiem przez las, w stronę zagrody „Daniele i przyjaciele”.
W zagrodzie dzieci miały okazję karmić zwierzęta, a same owce kameruńskie, które chodziły sobie miedzy dziećmi, dostarczyły Przedszkolakom wiele radości i uśmiechu, który nie schodził z ust dzieci już do samego powrotu do przedszkola.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia.

Galeria zdjęć

Aneta Pełka