III Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”

28.05.2024 r. w szkole w Łaźcu odbył się III Gminny Konkurs Języka Angielskiego „English is fun”, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich ze szkół podstawowych naszej gminy. ZSP w Aleksandrii reprezentowali Nina Dworaczyk oraz Jakub Kamiński i to Kuba właśnie, po dogrywce, zajął I miejsce, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Uczniowie mieli do wykonania zadania oparte na materiale filmowym, były też zadania ze słuchania, z wiedzy o Wielkiej Brytanii oraz leksykalno – gramatyczne.

Jakub świetnie poradził sobie z każdym z zadań, czego efektem było zdobycie I miejsca. Równie dobrze wypadła Nina. Oboje pięknie reprezentowali swoją szkołę.

Gorąco gratulujemy wszystkim finalistom i do zobaczenia w kolejnej edycji za rok.

Galeria zdjęć

Joanna Lewandowska