Zbiórka dla Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci w Częstochowie

Jak powszechnie wiadomo, pomaganie w szczytnym celu, jest niezwykle ważne, ponieważ kształtuje w nas postawę empatii i otwartości na ludzką krzywdę. Te cechy są dziś szczególnie ważne, kiedy świat przyspiesza. 


W ostatnich kilku tygodniach, nasza szkoła prowadziła zbiórkę darów dla Dzieci objętych opieką hospicyjną z obrębu Częstochowskiego z okazji Dnia Dziecka 2024. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że udało nam się dla nich uzbierać naprawdę sporo rzeczy: kosmetyków, tekstyliów oraz zabawek. Czuję się zaszczycona, że mogę być częścią tak szlachetnej społeczności.

 

Każdej osobie, która zechciała przyłączyć się do tej wyjątkowej akcji, chciałabym bardzo serdecznie podziękować, za dobrość, bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie.

Aneta Pełka