Zakończenie Roku Szkolnego w Przedszkolu

20 czerwca w hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w przedszkolu.  Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego.

 Dyrektor Paweł Bekus serdecznie powitał zgromadzonych gości, w tym rodziców, nauczycieli oraz wójta Gminy Konopiska Artura Brędzla. W swoim przemówieniu skierowanym do rodziców i nauczycieli, podkreślił jak ważna była współpraca w mijającym roku szkolnym. Wyraził wdzięczność za zaangażowanie rodziców, którzy aktywnie wspierali  placówkę wręczając im dyplomy. Dyrektor podziękowania skierował również do nauczycieli i pracowników obsługi.

W dalszej części głos zabrał Wójt Gminy Artur Brędzel, który w swoim wystąpieniu wyraził podziw dla pracy przedszkola, podkreślając jak ważną rolę odgrywa w społeczności lokalnej. Zwrócił się również do dzieci, gratulując im postępów i życząc udanych wakacji.

Punktem kulminacyjnym była część artystyczna przygotowywana przez dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały humorystyczne scenki, fragmenty wierszy, piosenki związane z wakacjami i pożegnaniem przedszkola, wzbudzając wiele emocji i wspomnień.

Na zakończenie dyrektor wręczył wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz upominki absolwentom przedszkola. Przyszłym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w szkole, a pozostałym przedszkolakom wspaniałych wakacji pełnych radości i nowych przygód.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak