Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe – 2019/2020

sport

  • OGÓLNOPOLSKIE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
  • WOJEWÓDZKIE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
III miejsce SP w Aleksandrii 1/4 finału wojewódzkiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach
  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce SP w Aleksandrii Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach
III miejsce Zespół „Aleksandria” Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym 16.11.2019
Poczesna
III miejsce SP w Aleksandrii Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym chłopców
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Adrian Wróż Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – druga szachownica
I miejsce Dawid Binek Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – pierwsza szachownica
III miejsce Błażej Anioł Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – druga szachownica
I miejsce Michał Solecki Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – pierwsza szachownica
III miejsce Marianna Jaskólska Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – czwarta szachownica
III miejsce Lena Sitek Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – trzecia szachownica
I miejsce Paulina Wolska Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – czwarta szachownica
I miejsce Szymon Maruszczyk Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach – trzecie szachownica
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
III miejsce SP w Aleksandrii Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców 25.09.2019
Konopiska

 

  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Adrian Wróż Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Skok w dal chłopców kl. VII – VIII

25.10.2019
Konopiska
I miejsce Błażej Anioł Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 300 m chłopców kl IV-VI

25.10.2019
Konopiska
III miejsce Bartosz Dworaczyk Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 100 m chłopców kl. IV-VI

25.10.2019
Konopiska
I miejsce Magdalena Adamczyk Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 300 m dziewcząt kl. VII-VIII

25.10.2019
Konopiska
III miejsce Marianna Jaskólska Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Skok w dal dziewcząt kl. VII – VIII

25.10.2019
Konopiska
II miejsce Monika Miąskiewicz Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 100 m dziewcząt kl. VII-VII

25.10.2019
Konopiska
I miejsce Wojciech Janicki Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 100 m chłopców kl. IV-VI

25.10.2019
Konopiska
I miejsce Wiktoria Kulig Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Rzut piłeczką palantową dziewcząt kl. IV-VI

25.10.2019
Konopiska
I miejsce Wiktor Winek Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 100 m chłopców kl. VII-VIII

25.10.2019
Konopiska
II miejsce Wiktoria Zięba Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 300 m dziewcząt kl. IV-V

25.10.2019
Konopiska
III miejsce Zofia Mazurkiewicz Gminne Zawody Lekkoatletyczne

Bieg na 300 m dziewcząt kl. IV-V

25.10.2019
Konopiska

Inne osiągnięcia

sowa

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE

 

  • POWIATOWE – drużynowe

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
II miejsce Wiktoria Herman Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 10.01.2020
Aleksandria
II miejsce Patrycja Herman Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek 10.01.2020
Aleksandria

 

  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA 
  • INNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE