Osiągnięcia uczniów – 2005/2006

Konkurs Interdyscyplinarny – Szymon Ankowski kl. VI – II etap

XVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – Agnieszka Trybulec kl. VI– III etap
Mariusz Krakowiak kl. IIIG – III etap

II Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek – Aleksandria 2006 – Katarzyna Kwak kl. VI – III miejsce
Wyróżnienie:  Marta Ociepa kl. V
Roksana Osadnik kl. II
Kinga Ociepa kl. II
Magdalena Ankowska kl. IG
Aleksandra Poks kl. IIG
Delfina Kozak Przedszkole

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej – Wyróżnienia: Klaudia Ceglarek kl. I
Gabriela Dulska kl. I
Aleksandra Nowak Przedszkole
Dawid Kosmala Przedszkole

Gminny Przegląd Piosenki Turystycznej „Nasze Śpiewogranie”  – zespół wokalny- I miejsce

Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych – klasy III – IV – III miejsce na poziomie regionalnym

Gminny Konkurs Ekologiczny – Delfina Kozak Przedszkole – I miejsce
Kacper Cierpiał, Szymon Ankowski, Krystian Starczewski – kl. VI –  I m.

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny” – Wyróżnienia: Karolina Wilk kl. IV
Wojciech Kocik kl. V
Damian Kozieł kl. III

Gminny Konkurs Matematyczny – Krystian Starczewski kl. VI – III miejsce
Martyna Chętkowska kl. V – IV miejsce

Gminny Konkurs Znajomości Wierszy J. Brzechwy i J. Tuwima – Mateusz Maruszczyk kl. II – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Geograficzny – Aleksandra Poks kl. IIG – udział w finale

Powiatowy Konkurs Regionalny  – „Moja mała Ojczyzna naszym bogactwem” – kl. IIIG – pokaz – III m.

Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej – Igor Serafin kl. IIG – III miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny „Zawód Przyszłości”  – Arkadiusz Zaremba kl. I – I miejsce
Dajana i Weronika Góra kl. III – wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustrujemy poezję” – Justyna Ankowska kl. I – II miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce łowieckiej – Agnieszka Poks kl. VI – III miejsce

Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny na Anioła – Izabela Foltyńska Przedszkole – II miejsce

IV Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Walentynkową – Julia Fonfara Przedszkole –   wyróżnienie

VII Gminny Konkurs Plastyczny na Pisankę Wielkanocną –  praca zbiorowa Przedszkole III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „TĘCZA” – Wyróżnienia: Iwona Szczap kl. IIIG
Agnieszka Trybulec kl. VI

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na „Świąteczną Kartkę Wielkanocną” – Justyna Ankowska kl. I – wyróżnienie

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

– Gminny Turniej „Dwóch Ogni” kl. V – VI – I miejsce
– Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt kl. V – I miejsce
– Mistrzostwa Powiatu LZS  kl. IV – VI, IG – IIG – III m. drużynowo w kategorii młodzików
Indywidualnie – Daria Ociepa – II miejsce
– Gminny Turniej Piłki Halowej chłopców wśród szkół gimnazjalnych – II miejsce
– Gminny Turniej Piłki Nożnej chłopców kl. V – III miejsce
– Gminny Turniej Piłki Halowej dziewcząt wśród szkół gimnazjalnych kl. V – VI – III miejsce
– Gminny Turniej Tenisa Stołowego chłopców kl. IV – VI – IV miejsce
Igrzyska Powiatu Częstochowskiego drużynowo II miejsce (Daria Ociepa, Olga Serafin) kl. IV – VI
– Gminny Turniej Piłki Nożnej Pięcioosobowej kl. V – VI – III miejsce
– Szachowe Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego:    Dziewczęta G – II miejsce
Chłopcy G – II miejsce
Chłopcy G – III miejsce
– Gminne Zawody Lekkoatletyczne dziewcząt – III miejsce
– Piłka Nożna chłopców (Aleksandria) – III miejsce
– Piłka Nożna Halowa (Hutki) – III miejsce dziewczęta
III miejsce chłopcy
– Piłka Siatkowa chłopców (Konopiska) – III miejsce
– Piłka Koszykowa dziewcząt (Konopiska) – III miejsce
– V Grand Prix Konopisk w biegach przełajowych klasyfikacja drużynowa – II miejsce SP i II miejsce  Gimnazjum
Indywidualnie: Marek Budzik Przedszkole – II miejsce
Justyna Leszczyńska kl. VI – I miejsce
Jakub Płysa kl. III – II miejsce
Maciej Polak kl. IG– I miejsce
Karolina Chętkowska kl. V– II miejsce