Osiągnięcia uczniów – 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

sport

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Dawid Binek klasa II Zawody szachowe „Otwarty Puchar Śląska do lat 12” w kategorii „Chłopcy do lat 8” 17.11.2013r.
Pszczyna
III miejsce Dawid Binek klasa II Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Grupie Juniorów do lat 8 w Szachach Szybkich P’15 24.11.2013r.
Częstochowa
  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii – chłopcy Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach chłopców w roku szkolnym 2013/2014 Konopiska
2014
II miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii – dziewczęta Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014 Konopiska
2014
III miejsce Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym chłopców w roku szkolnym 2013/2014 Mstów
17.02.2014
I miejsce Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014 Mstów
17.02.2014
II miejsce Uczniowie Szkoły Podstawowej Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach chłopców – zawody rejonowe 12.03.2014
Częstochowa
I miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach chłopców Konopiska
2014
II miejsce Oliwia Chłąd Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w szachach dziewcząt Konopiska
2014
II miejsce Melisa Kotas Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014 Mstów
17.02.2014
I miejsce Damian Zaremba Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
II miejsce Bartosz Sitek Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
II miejsce Melisa Kotas Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
III miejsce Agata Miąskiewicz Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
III miejsce Emilia Skwara Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym 16.11.2013
Poczesna
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Natalia Pyrkosz Gminna Edycja Ogólnopolskiej Akcji „Polska biega”  2014
Konopiska

INNE OSIĄGNIĘCIA

sowa

  • WOJEWÓDZKIE indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Justyna Łuszczyńska
i Maja Łuszczyńska
Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny na Kompozycje Wielkanocne w kategorii „Klasy IV-VI” Konopiska
2014
III miejsce Krystian Drobina Międzypowiatowy konkurs na najciekawsza prezentację multimedialną pt.:”10 – lat Polski w Unii Europejskiej – jak obecność w Unii zmieniła moja okolicę” w kategorii Szkoła Podstawowa Konopiska
2014
Magdalena Wilk II Regionalny Festiwal Piosenki o Miłości Blachownia
2014
  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Oliwia Chłąd
Dawid Kosmala
Krystian Drobina
IV Międzygminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Rększowice
2014
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Natalia Pyrkosz, klasa VI Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY”
w kategorii klas IV – VI
10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie  Monika Miąskiewicz kl. I Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY” 10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie Dawid Binek kl. II Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY” 10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie Dariusz Święcicki kl. IV Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY” 10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie Oliwia Chłąd kl. VI Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY” 10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie Wiktoria Święcicka kl. I gimnazjum Konkurs plastyczny „STOP CYBERPRZEMOCY” 10.01.2014r.
Częstochowa
Wyróżnienie Anna Bissinger X Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 12.12.2013r.
Konopiska
Nagroda specjalna Justyna Ankowska Konkurs  plastyczny „Anioł” XII. 2013r.
Konopiska
I miejsce Paweł Czernia III Powiatowy Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego Hutki
2014
III miejsce Magdalena Wilk II Regionalny Festiwal „Piosenki o miłości” Blachownia
2014
I miejsce Natalia Pyrkosz „Stop cyberprzestrzeni” kat. IV – VI Mstów
10.01.2014
I miejsce Julia Fonfara VII Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Hutki
2014
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Zuzanna Sarnowska
Dawid Kosmala
VII Gminny Konkurs Ekologiczny Łaziec
2014
II miejsce Gimnazjum Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Łaziec
2014
I miejsce Szkoła Podstawowa Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Łaziec
2014
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Magdalena Wilk X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria
16.01.2014
II miejsce Anna Bissinger X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria
16.01.2014
Wyróżnienie Justyna Łuszczyńska X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria
16.01.2014
III miejsce Maja Łuszczyńska Konkurs Satyryczny w kategorii „Karykatura” Korzonek
2014
III miejsce Justyna Łuszczyńska Konkurs Satyryczny w kategorii „Karykatura” Korzonek
2014
V miejsce Justyna Łuszczyńska Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Konopiska
10.03.2014
II miejsce Magdalena Wilk II Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” Korzonek
9.05.2014
Wyróżnienie Magdalena Wilk II Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” Korzonek
9.05.2014
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce  Martyna Gałuszka
Miłosz Jamroziński
MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
II miejsce Bartosz Sitek MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
III miejsce Adam Nowak MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
I miejsce: Łucja Banaszewska MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
II miejsce:  Bartosz Kosmala MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
III miejsce: Kamil Wolski MISTRZA LITEROWANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM 30-31.10.2013r.
Aleksandria
I miejsce Łucja Banaszewska Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
I miejsce Maja Łuszczyńska Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
I miejsce Agata Miąskiewicz Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
II miejsce Kamil Wolski Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
II miejsce Konrad Łukasiewicz Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
II miejsce Aleksandra Nocoń Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
III miejsce Filip Anioł Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
III miejsce Bartosz Kosmala Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” Aleksandria
2014
I miejsce  Bartłomiej Franczak  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „I AM THE CHAMPION” 2014
II miejsce Mateusz Kregulewski  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „I AM THE CHAMPION” 2014
III miejsce Damian Budzik  KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „I AM THE CHAMPION” 2014