Osiągnięcia uczniów – 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

sport

  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
IV miejsce Gimnazjum w Aleksandrii Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Konopiska 27.11.2014
Hutki
I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach chłopców w roku 2014/2015 16.03.2015r.
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach dziewcząt w roku 2014/2015 16.03.2015r.
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach  w roku 2014/2015 16.03.2015r.
Konopiska
III miejsce Gimnazjum w Aleksandrii  Klasyfikacja Drużynowa XIV Grand Prix Konopisk w biegach przełajowych 10.06.2015r.
Konopiska
V miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii  Klasyfikacja Drużynowa XIV Grand Prix Konopisk w biegach przełajowych 10.06.2015r.
Konopiska
II miejsce Aleksandria ULKS „ALEX” Zawody Powiatowe Ogólnopolskich Eliminacji Turnieju o „Złotą Wieżę” 15.03.2015r.
Konopiska
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Karina Zamróz Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym
9.11.2014
Mstów
II miejsce Zuzanna Patynowska Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym
9.11.2014
Mstów
II miejsce Krystian Drobina Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii młodzików
9.11.2014
Mstów
III miejsce Daniel Prokopowicz Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii żaków
9.11.2014
Mstów
IV miejsce Wiktoria Janik Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii żaczek – dziewczęta
9.11.2014
Mstów
III miejsce Emilia Skwara Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii młodziczek
9.11.2014
Mstów
IV miejsce Melisa Kotas Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii młodziczek
9.11.2014
Mstów
II miejsce Kamil Wolski Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS
w Częstochowie w tenisie stołowym w kategorii żaków
9.11.2014
Mstów
III miejsce Małgorzata Tołoczko XIV Grand Prix Konopisk w biegach przełajowych 10.06.2015r.
Konopiska
II miejsce Karina Zamróz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym w kategorii „Juniorek” 21.03.2015r.
II miejsce Krystian Drobina Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym w kategorii „Młodzików” 21.03.2015r.
IV miejsce Daniel Prokopowicz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym w kategorii „Żaków” 21.03.2015r.
II miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szachy – chłopcy Zawody rejonowe 18.03.2015r.
Częstochowa
I miejsce Dawid Binek Igrzyska Szkół Powiatu Częstochowskiego w szachach chłopców w 2014/2015 16.03.2015r.
Konopiska
I miejsce Dawid Binek XXIII Edycja Grand Prix w szachach w kategorii szkół podstawowych 17.04.2015r.
Częstochowa
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Małgorzata Tołoczko Gminne Zawody Lekkoatletyczne w skoku w dal 12.06.2015
Konopiska
I miejsce Melisa Kotas Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – dziewczęta 17.05.2015r.
Konopiska
II miejsce Karolina Skaczyło Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – dziewczęta 17.05.2015r.
Konopiska
III miejsce Natalia Błaszczyk Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – dziewczęta 17.05.2015r.
Konopiska
I miejsce Krystian Drobina Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – chłopcy 17.05.2015r.
Konopiska
II miejsce Daniel Prokopowicz Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – chłopcy 17.05.2015r.
Konopiska
IV miejsce Damian Zaremba Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych – chłopcy 17.05.2015r.
Konopiska
najlepsza szachistka Weronika Wróż Gminny Turniej Szachowy organizowany w ramach XIV Dni Gminy Konopiska 17.05.2015r.
Konopiska
III miejsce Adrian Wróż Gminny Turniej Szachowy w kategorii Junior organizowany w ramach XIV Dni Gminy Konopiska 17.05.2015r.
Konopiska
najlepszy żak Daniel Prokopowicz Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii Szkół Podstawowych 17.05.2015r.Konopiska
  • INNE

Dawid Binek – V miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorów OP + SL do lat 9 -Ustroń, 19 – 26.10.2014

INNE OSIĄGNIĘCIA

sowa

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Kinga Solecka  MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ANIOŁ”  w kategorii klas I – III Konopiska
Laureat Zuzanna Sarnowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 20.02.2015r
Częstochowa
III miejsce Martyna Gałuszka Międzypowiatowy konkurs plastyczny na „Kompozycje wielkanocne”
w kategorii klas IV – VI
25.03.2015
Konopiska
Wyróżnienie Justyna Łuszczyńska Międzypowiatowy konkurs plastyczny na „Kompozycje wielkanocne” w kategorii klas Gimnazjum 25.03.2015
Konopiska
III miejsce Natalia Wilk II Plenerowy Festiwal Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych 14.06.2015r.
Aleksandria
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Anna Bissinger III Regionalny Festiwal Piosenki o Miłości 27.02.2015
Blachownia
II miejsce Anna Bissinger XI Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 12.12.2014
Konopiska
I miejsce Julia Fonfara Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 15.05.2015r.
Hutki
II miejsce Dawid Kosmala Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 15.05.2015r.
Hutki
wyróżnienie Bartłomiej Franczak Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 15.05.2015r.
Hutki
finalistka Łucja Banaszewska XXVII Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa” 15.04.2015r.
Częstochowa
wyróżnienie Anna Bissinger III Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim 7.05.2015r.
Kłomnice
wyróżnienie Anna Bissinger XI Powiatowy Konkurs Piosenek Agnieszka Osieckiej „Rozśpiewać Świat” 12.05.2015r.
Kamienica Polska
I miejsce Łucja Banaszewska Konkurs Recytatorski pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. szkoła podstawowa organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
III miejsce Wiktoria Nocoń Konkurs Recytatorski pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. szkoła podstawowa organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
III miejsce Justyna Łuszczyńska Konkurs Recytatorski pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
III miejsce Jan Nowak Konkurs Plastyczny pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. szkoła podstawowa organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
III miejsce Adam Nowak Konkurs Plastyczny pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. szkoła podstawowa organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
wyróżnienie Justyna Łuszczyńska Konkurs Plastyczny pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
wyróżnienie Oliwia Chłąd Konkurs Plastyczny pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
wyróżnienie Maja Łuszczyńska Konkurs Plastyczny pt. „Nie bójcie się być świętymi” kat. szkoła podstawowa organizowany w ramach VIII Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci Częstochowa
III miejsce Ernest Chmielewski Powiatowy konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną pt. „Matematyka wokół nas” Konopiska
wyróżnienie Karolina Skaczyło I Powiatowy Konkurs Muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” 19.06.2015r.
Starcza
wyróżnienie Anna Bissinger I Powiatowy Konkurs Muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” 19.06.2015r.
Starcza
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce

klasy II i III gimnazjum

Gminny Konkurs Profilaktyczny „Życie bez nałogów”

Konopiska
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Wiktoria Herman XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – grupa przedszkolna 22.01.2015r.
Aleksandria
I miejsce Anna Bissinger XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – grupa gimnazjum 22.01.2015r.
Aleksandria
wyróżnienie Monika Miąskiewicz XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – grupa I – III SP 22.01.2015r.
Aleksandria
wyróżnienie Natalia Wilk XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – grupa IV – VI SP 22.01.2015r.
Aleksandria
wyróżnienie Nadia Podsiadły XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – grupa IV – VI SP 22.01.2015r.
Aleksandria
III miejsce Oliwia Chłąd Gminny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS 1.12.2014r.
Konopiska
II miejsce Lena Sitek XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas I – III
Wiosna 2015
Łaziec
wyróżnienie Iliana Sikora XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas I – III
Wiosna 2015
Łaziec
wyróżnienie Wiktoria Krauze XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas I – III
Wiosna 2015
Łaziec
I miejsce Izabela Foltyńska XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas gimnazjalnych
Wiosna 2015
Łaziec
III miejsce Mateusz Kregulewski XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas gimnazjalnych
Wiosna 2015
Łaziec
wyróżnienie Justyna Łuszczyńska XI  GMINNY  KONKURS PLASTYCZNY „ZILUSTRUJ POEZJĘ”
w kategorii klas gimnazjalnych
Wiosna 2015
Łaziec
kwalifikacja do etapu powiatowego Dominika Mańka XXVII Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa” kat. 0 – III 26.03.2015
Konopiska
kwalifikacja do etapu powiatowego Łucja Banaszewska XXVII Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa” kat. IV – VI 26.03.2015
Konopiska
III miejsce Agnieszka Wolańska III Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” w kategorii Gimnazja 19.05.2015
Korzonek
III miejsce Karolina Skaczyło III Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” w kategorii klas 4 – 6 19.05.2015
Korzonek
wyróżnienie Wiktoria Herman III Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” w kategorii Przedszkole i kl. „0” 19.05.2015
Korzonek
II miejsce Maja Łuszczyńska Gminny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny „Widokówka z terenu Gminy Konopiska” kat. IV – VI 30.05.2015r.
Konopiska
II miejsce Justyna Łuszczyńska Gminny Konkurs Fotograficzno – Plastyczny „Widokówka z terenu Gminy Konopiska” kat. Gimnazjum 30.05.2015r.
Konopiska
I miejsce Zuzanna Sarnowska Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z języka polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” 16.06.2015r.
Łaziec
III miejsce Aleksandra Nocoń Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z języka polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” 16.06.2015r.
Łaziec
wyróżnienie Mikołaj Wolański Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z języka polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” 16.06.2015r.
Łaziec
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Amelka Ligenza
Emilka Ankowska
Dawid Binek
Norbert Kęsoń
Szkolny konkurs literowania po angielski „Spelling bee” Aleksandria
I miejsce Oliwia Chłąd Szkolny Konkurs Literacki – Uzależnieniom mówię „nie” Aleksandria
czerwiec 2015