Osiągnięcia uczniów 2018/2019

Osiągnięcia sportowe – 2018/2019

sport

  • OGÓLNOPOLSKIE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
II miejsce Szkoła w Aleksandrii Klasyfikacja zespołowa w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym “ZŁOTA WIEŻA” 17.03.2019r.
Konopiska
  • WOJEWÓDZKIE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Ćwierćfinał Wojewódzki – Szachy
24.10.2018r.
Częstochowa
  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
III miejsce Szkoła w Aleksandrii Drużynowe Mistrzostwa w  Tenisie Stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie Poczesna
24.11.2018
I miejsce Szkołą Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Szachach
II miejsce Szkołą Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w Szachach
II miejsce Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – trzecia szachownica
III miejsce Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie Poczesna
24.11.2018
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
I miejsce Mikołaj Wolański Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – druga szachownica
I  miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – pierwsza szachownica
III miejsce Marianna Jaskólska Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – czwarta szachownica
III miejsce Lena Sitek Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – czwarta  szachownica
II miejsce Adrian Wróż Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w szachach – trzecia  szachownica
II miejsce Michał Solecki IV Mikołajkowy Turniej Szachowy w kat. I – IV Kłobuck
2018
II miejsce Monika Miąskiewicz Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym w kat. młodziczek Poczesna
27.04.2019
III miejsce Daniel Prokopowicz Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym w kat. kadetów Poczesna
27.04.2019
III miejsce Miłosz Purgal Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym w kat. młodzików Poczesna
27.04.2019
III miejsce Michał Solecki Turniej dzieci z okazji 24 lecia klubu UKS “Hetman” Częstochowa – kat. chłopcy do lat 10
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
III miejsce SP Aleksandria
chłopcy
Gminne Sztafety Zwinnościowe Konopiska
III miejsce SP Aleksandria
dziewczęta
Gminne Sztafety Zwinnościowe Konopiska
IV miejsce SP w Aleksandrii Gminna Liga Lekkoatletyczna – klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych Konopiska
III miejsce SP w Aleksandrii Klasyfikacja generalna sportowej Ligi Podstawówek w r. szkolnym 2018/2019 Konopiska
14.05.2019

 

  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA ZAWODÓW DATA I MIEJSCE
II miejsce Michał Solecki VII Szachowe Mistrzostwa Gminy Konopiska w kat. Rocznik 2008 i Młodsi
I miejsce Monika Miąskiewicz Gminna Liga Szkół Podstawowych – bieg na dystansie 600 m Konopiska
maj 2019
II miejsce Marianna Jaskólska Gminna Liga Szkół Podstawowych – skok w dal Konopiska
maj 2019
II miejsce Wiktor Winek Gminna Liga Szkół Podstawowych – bieg na dystansie 60 m Konopiska
maj 2019
III miejsce Dawid Dziubczyk Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. chłopców organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
II miejsce Dawid Kosmala Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. chłopców organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
II miejsce Adrian Wróż Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. chłopców organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
II miejsce Aleksandra Spyra Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. dziewcząt organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
I miejsce Martyna Gałuszka Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. dziewcząt organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
II miejsce Wiktoria Herman Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. klas I-III dziewcząt szkół podstawowych organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
III miejsce Angelica Janic Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. klas I-III dziewcząt szkół podstawowych organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
I miejsce Wiktor Winek Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. klas IV – VI chłopców szkół podstawowych organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska
III miejsce Norbert Kęsoń Mityng Lekkoatletyczny im. Ireny Szewińskiej w kat. klas IV – VI chłopców szkół podstawowych organizowanym w ramach święta Gminy Konopiska

Inne osiągnięcia

sowa

  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
III miejsce Wiktoria Mańka VI Interdyscyplinarny Konkurs wiedzy o wodzie “WODA=ŻYCIE”
finalista Wiktoria Mańka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych

 

  • POWIATOWE – drużynowe

 

  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
III miejsce Aleksandra Spyra Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego MASTER OF ENGLISH SPELLING Konopiska
11.03.2019

 

  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIE GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
II miejsce ZSP w Aleksandrii
Emilia Ankowska, Dawid Binek
“Matematyczno – Przyrodnicze Stacje Badawcze” Konopiska
2019
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
wyróżnienie Alicja Bladziak III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej “Kochamy Naszą Niepodległą Ojczyznę” 14.11.2018
Konopiska
I miejsce Filip Anioł Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” w kat. gimnazjum 27.03.2019
Konopiska
II miejsce Miłosz Kosin VII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  “Nasze Śpiewanie” Konopiska
15.05.2019
wyróżnienie Ada Pasternak VII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  “Nasze Śpiewanie” Konopiska
15.05.2019
wyróżnienie Wiktoria Mańka VII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej  “Nasze Śpiewanie” Konopiska
15.05.2019
I miejsce Marta Kulej II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej Konopiska
23.05.2019
I miejsce Dominika Mańka Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z języka polskiego “Rozmaitości Polonistyczne” Łaziec
23.05.2019
II miejsce Kaja Ledwoń Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z języka polskiego “Rozmaitości Polonistyczne” Łaziec
23.05.2019
  • INNE
OSIĄGNIĘCIE IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA I MIEJSCE
wyróżnienie Amelia Tomaka Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR”
wyróżnienie Michał Solecki Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “KANGUR”

 


DYPLOMY 2018/2019