„Pracownie komputerowe dla szkół”

efsk

„PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

W maju 2008 r. nasza szkoła wzbogaciła się o dwie nowoczesne pracownie komputerowe. Pracownie zostały pozyskane ze środków Unii Europejskiej w ramach kolejnej edycji  projektu realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny „Pracownie komputerowe dla szkół”.

Pracownie zostały wyposażone w:

  • 10 komputerów uczniowskich,
  • komputer – serwer,
  • skanera,
  • drukarki laserowej,
  • komputera przenośnego,
  • wideoprojektor.

Komputery wyposażone są w napędy DVD, 19 calowe monitory LCD, oprogramowanie Microsoft Windows Server SBS2003, Windows Vista Business PL, pakiet Office Professional Plus 2007 Polish, oprogramowanie antywirusowe. Sprzęt jest nowoczesny, zapewniający doskonałe warunki pracy zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
Dzięki pozyskanym pracowniom, nauczyciele będą mieli możliwość wykorzystania komputerów na swoich lekcjach, co zaowocuje ciekawymi zajęciami wychodzącymi naprzeciw powszechnej edukacji informatycznej społeczeństwa.
Mamy nadzieję, że nauka w nowej pracowni przyniesie uczniom i nauczycielom zadowolenie i satysfakcję oraz będzie znacząco wpływała na wymierne efekty edukacyjne.

                           sala4 sala3 sala2 sala1