Prymusi szkoły

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2014/2015

Klasa II

Nikola Gondro, Miłosz Purgal, Iliana Sikora, Lena Sitek, Maja Tałajczyk

Klasa III

Emilia Ankowska, Dawid Binek, Izabela Grelińska, Wiktoria Janik, Marianna Jaskólska
Norbert Kęsoń, Amelia Ligenza, Dominika Mańka, Wiktor Winek, Hubert Sitek, Jakub Pluta

Klasa IV

Martyna Gałuszka – śr. 4,81; wzorowe
Jasmin Jabali – śr. 5,18; wzorowe
Miłosz Jamroziński – śr. 5,36; wzorowe
Kaja Ledwoń -śr. 5,18; wzorowe
Wiktoria Mańka – śr. 5,18; wzorowe
Adam Nowak – śr. 5,0; wzorowe
Jan Nowak – śr. 5,0; bardzo dobre
Daniel Prokopowicz – śr. 4,82; wzorowe
Krystian Solecki – śr. 5,0; bardzo dobre
Aleksandra Spyra – śr. 4,91; bardzo dobre
Kornelia Wdowiak – śr. 4,82; bardzo dobre
Natalia Wilk – śr. 5,1; wzorowe
Mikołaj Wolański – śr. 5,2; wzorowe

Klasa V

Aleksandra Nocoń – śr. 5,27; wzorowe
Łucja Banaszewska – śr. 5,18; wzorowe
Maja Łuszczyńska – śr. 5,09; wzorowe
Karolina Szabelak – śr. 4,91; bardzo dobre
Kamil Wolski – śr. 5,0; wzorowe

Klasa VI

Zuzanna Sarnowska – śr. 5,45; wzorowe
Emilia Skwara – śr. 5,45; wzorowe
Wiktoria Nocoń – śr. 5,4; wzorowe
Natalia Błaszczyk – śr. 5,3; wzorowe
Maria Sobala – śr. 5,2; wzorowe
Krystian Drobina – śr. 5,1; wzorowe
Jakub Zaremba – śr. 5,0; bardzo dobre
Damian Zaremba – śr. 5,1; bardzo dobre
Melisa Kotas – śr. 5,0; wzorowe
Nadia Podsiadły – śr. 4,9; wzorowe
Bartosz Budzik – śr. 4,8; bardzo dobre

Klasa I gimnazjum

Dawid Kosmala – śr. 5,31; wzorowe
Oliwia Chłąd – śr. 5,08; wzorowe
Justyna Łuszczyńska – śr. 5,08; wzorowe
Edyta Cierniak – śr. 4,92; wzorowe
Natalia Pyrkosz – śr. 4,92; wzorowe

Klasa II gimnazjum

Anna Bissinger – śr. 5,13; wzorowe
Bartłomiej Franczak – śr. 5,07; wzorowe
Izabela Foltyńska – śr. 5,06; wzorowe
Mateusz Kregulewski – śr. 4,94; wzorowe
Angelika Jabali – śr. 4,81; wzorowe

Klasa III gimnazjum

Julia Fonfara – śr. 5,12; wzorowe
Mateusz Zielonka – śr. 5,06; wzorowe
Paulina Łuszczyk – śr. 4,84; wzorowe

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2013/2014

Klasa II

Emilia Ankowska, Dawid Binek, Izabela Grelińska, Wiktoria Janik, Marianna Jaskólska,
Norbert Kęsoń, Amelia Ligenza, Dominika Mańka, Hubert Pilawka, Hubert Sitek, Wiktor Winek, Adrian Wróż

Klasa III

Wiktoria Mańka, Mikołaj Wolański, Miłosz Jamroziński, Bartosz Sitek, Kornelia Wdowiak, Aleksandra Spyra,
Natalia Wilk, Martyna Gałuszka, Kaja Ledwoń, Daniel Prokopowicz, Jasmin Jabali, Jan Nowak, Adam Nowak

Klasa IV

Aleksandra Nocoń – śr. 5,18; wzorowe
Kamil Wolski – śr. 5,0; wzorowe
Łucja Banaszewska – śr. 5,0; wzorowe
Karolina Szabelak – śr. 4,9; wzorowe
Maja Łuszczyńska – śr. 4,9; wzorowe

Klasa V

Zuzanna Sarnowska – śr. 5,4; wzorowe
Wiktoria Nocoń – śr. 5,4; wzorowe
Emilia Skwara – śr. 5,2; wzorowe
Krystian Drobina – śr. 5,1; wzorowe
Damian Zaremba – śr. 5,1; wzorowe
Jakub Zaremba – śr. 5,0; bardzo dobre
Natalia Błaszczyk – śr. 4,9; wzorowe
Maria Sobala – śr. 4,8; wzorowe
Mateusz Zawadzki – śr. 4,8; bardzo dobre

Klasa VI

Dawid Kosmala – śr. 5,5; wzorowe
Justyna Łuszczyńska – śr. 5,25; wzorowe
Oliwia Chłąd – śr. 5,5; wzorowe
Natalia Pyrkosz – śr. 5,17; wzorowe

Klasa I gimnazjum

Anna Bissinger – śr. 5,0; wzorowe
Bartłomiej Franczak – śr. 5,0; wzorowe
Izabela Foltyńska – śr. 4,76; bardzo dobre
Mareusz Kregulewski – śr. 4,76; wzorowe

Klasa II gimnazjum

Mateusz Zielonka – śr. 4,8; wzorowe

Klasa III gimnazjum

Adrian Prokopowicz – śr. 5,5; wzorowe
Arkadiusz Zaremba – śr. 5,4; wzorowe
Magdaqlena Wilk – śr. 5,0; wzorowe
Paweł Czernia – śr. 5,0; bardzo dobre
Dawid Bucki – śr. 4,8; wzorowe

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2012/2013

Klasa II

Mikołaj Wolański, Miłosz Jamroziński, Wiktoria Mańka, Bartosz Sitek, Martyna Gałuszka, Kaja Ledwoń,
Natalia Kurek, Adam Nowak, Jan Nowak, Daniel Prokopowicz, Aleksandra Spyra, Kornelia Wdowiak, Natalia Wilk

Klasa III

Aleksandra Nocoń, Kamil Wolski, Agata Miąskiewicz,
Dariusz Święcicki, Łucja Banaszewska, Filip Anioł

Klasa IV

Zuzanna Sarnowska – śr. 5,4; wzorowe
Wiktoria Nocoń – śr. 5,3; wzorowe
Emilia Skwara – śr. 5,2; wzorowe
Natalia Błaszczyk – śr. 5,0; wzorowe
Krystian Drobina – śr. 5,0; wzorowe
Maria Sobala – śr. 5,0; wzorowe
Damian Zaremba – śr. 5,0; wzorowe
Jakub Zaremba – śr. 4,8; wzorowe

Klasa V

Dawid Kosmala – śr. 5,64; wzorowe
Oliwia Chłąd – śr. 5,18; wzorowe
Justyna Łuszczyńska – śr. 5,18; wzorowe
Natalia Pyrkosz – śr. 4,82; wzorowe

Klasa VI

Bartłomiej Franczak – śr. 5,41; wzorowe
Anna Bissinger – śr. 5,33; wzorowe
Mateusz Kregulewski – śr. 5,33; wzorowe
Izabela Foltyńska – śr. 5,08; wzorowe
Dawid Gałuszka – śr. 4,83; wzorowe
Zuzanna Kuliberda – śr. 4,75; wzorowe

Klasa I gimnazjum

Julia Fonfara – śr. 4,82; wzorowe

Klasa II gimnazjum

Arkadiusz Zaremba – śr. 5,4;
Adrian Prokopowicz – śr. 5,1;
Magdalena Wilk – śr. 4,9;
Paweł Czernia – śr. 4,9;

Klasa III gimnazjum

Mateusz Maruszczyk – śr. ; wzorowe
Marcin Ciuk – śr. 5,33; wzorowe
Kinga Ociepa – śr. 5,33; wzorowe
Weronika Łukasiewicz – śr. 5,27; wzorowe
Wiktoria Zalewska – śr. 5,0; wzorowe

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2011/2012

Klasa II

Aleksandra Nocoń, Kamil Wolski, Agata Miąskiewicz

Klasa III

Natalia Błaszczyk, Krystian Drobina, Krystian Lupa, , Wiktoria Nocoń, Zuzanna Sarnowska,
Emilia Skwara, Maria Sobala, Kamil Zamróz, Damian Zaremba, Jakub Zaremba

Klasa IV

Dawid Kosmala – śr. 5,25
Oliwia Chłąd – śr.5,0
Natalia Pyrkosz – śr. 4,90

Klasa V

Anna Bissinger – śr. 5,41
Izabela Foltyńska – śr. 5,41
Bartłomiej Franczak – śr. 5,33
Mateusz Kregulewski – śr. 5,25
Dawid Gałuszka – śr. 4,75
Jakub Ledwoń – śr. 4,75
Arkadiusz Szczurek – śr. 4,75
Zuzanna Kuliberda – śr. 4,75

Klasa VI

Delfina Kozak – śr. 5,25
Julia Fonfara – śr. 5,17
Paulina Łuszczyk – śr. 5,00
Zuzanna Patynowska – śr. 4,92
Karina Zamróz – śr. 4,92
Mateusz Zielonka – śr. 4,75
Klasa I gimnazjum
Klasa II gimnazjum

Weronika Łukasiewicz – śr. 5,33
Kinga Ociepa – śr. 5,26
Mateusz Maruszczyk – śr. 5,20
Marcin Ciuk – śr. 5,13

Klasa III gimnazjum

Gabriela Bissinger
Damian Kozieł
Paulina Jagusiak

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2010/2011

Klasa II

Emilia Skwara, Natalia Błaszczyk, Zuzann Sarnowska, Krystian Drobina, Wiktoria Nocoń,
Kamil Zamróz, Maria Sobala, Bartosz Budzik, Melisa Kotas, Jakub Zaremba, Damian Zaremba,
Karolina Skaczyło, Krystian Lupa

Klasa III

Dawid Kosmala, Oliwia Chłąd, Mateusz Kocik, Andżelika Kołodziejczyk,
Natalia Pyrkosz, Oliwia Makowska, Daria Kozak, Piotr Pąchała
Klasa IV

Mateusz Kregulewski – śr. 5,36; wzorowe
Izabela Foltyńska – śr. 5,27; wzorowe
Bartłomiej Franczak – śr. 5,27; wzorowe
Dawid Gałuszka – śr. 5,0; wzorowe
Arkadiusz Szczurek – śr. 4,9; wzorowe
Zuzanna Kuliberda – śr. 4,9; wzorowe
Jakub Ledwoń – śr. 4,81; bardzo dobre

Klasa V
Delfina Kozak – śr. 5,17; wzorowe
Julia Fonfara – śr. 5,17; wzorowe
Zuzanna Patynowska – śr. 5,0; wzorowe
Mateusz Zielonka – śr. 4,92; bardzo dobre
Paulina Łuszczyk – śr. 4,75; wzorowe
Karina Zamróz – śr. 4,75; wzorowe

Klasa VI

Magdalena Wilk- śr. 5,5; wzorowe
Adrian Prokopowicz – śr. 5,3; wzorowe
Paweł Czernia – śr. 5,2; wzorowe
Arkadiusz Zaremba – śr. 5,25; wzorowe
Dawid Bucki – śr. 5,0; wzorowe
Dawid Budzik – śr. 4,9; bardzo dobre
Kaludia Ceglarek – śr. 4,8; wzorowe
Kamil Wilk – śr. 4,75; wzorowe
Monika Zamróz – śr. 4,75; wzorowe
Klasa I gimnazjum

Kinga Ociepa – śr. 5,44; wzorowe
Mateusz Maruszczyk – śr. 5,31; wzorowe
Weronika Łukasiewicz – śr. 5,19; wzorowe
Marcin Ciuk – śr. 5,0; wzorowe

Klasa II gimnazjum

Gabriela Bissinger – śr. 5,38; wzorowe
Damian Kozieł – śr. 4,94;

Klasa III gimnazjum

Aleksandra Płysa – śr. 5,13;
Karolina Wilk – śr. 5,13;

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2009/2010

Klasa I

Natalia Błaszczyk, Bartosz Budzik, Melisa Kotas, Krystian Lupa, Wiktoria Nocoń, Karolina Skaczyło,
Emilia Skwara, Maria Sobala, Jakub Wielebiński, Kamil Zamróz, Damian Zaremba, Jakub Zaremba

Klasa II

Dawid Kosmala, Patrycja Leszczyńska, Oliwia Chłąd, Mateusz Kocik,
Natalia Pyrkosz, Oliwia Makowska, Daria Kozak

Klasa III

Izabela Foltyńska, Mateusz Kregulewski, Arkadiusz Szczurek,
Jakub Ledwoń, Zuzanna Kuliberda, Dawid Gałuszka,

Klasa IV
Delfina Kozak – śr. 5,27; wzorowe
Julia Fonfara – śr. 5,18; wzorowe
Zuzanna Patynowska – śr. 5,09; wzorowe
Karina Zamróz – śr. 5,00; wzorowe
Mateusz Zielonka śr. 4,9; wzorowe
Paulina Łuszczyk – śr. 4,9; wzorowe

Klasa V

Magdalena Wilk- śr. 5,25; wzorowe
Adrian Prokopowicz – śr. 5,25; wzorowe
Paweł Czernia – śr. 4,92; bardzo dobre
Dawid Budzik – śr. 4,92; bardzo dobre
Dawid Bucki – śr. 4,92 bardzo dobre
Kamila Biernacka – śr. 4,83; bardzo dobre
Arkadiusz Zaremba – śr. 4,83; wzorowe

Klasa VI

Mateusz Maruszczyk – śr. 5,4; wzorowe
Kinga Ociepa – śr. 5,2; wzorowe
Weronika Łukasiewicz – śr. 5,2; wzorowe
Marcin Ciuk – śr. 4,8; wzorowe

Klasa I gimnazjum

Gabriela Bissinger – śr. 5,0; wzorowe
Damian Kozieł – śr. 4,6; bardzo dobre
Emilia Jagusiak – śr. 4,26, poprawne

Klasa II gimnazjum

Aleksandra Płysa – śr. 5,2; wzorowe
Karolina Wilk – śr. 5,0; wzorowe

Klasa III gimnazjum

Martyna Wręczycka – śr. 5,37; wzorowe
Marta Ociepa – śr. 5,31, wzorowe
Daria Ociepa – śr. 5,18; wzorowe
Przemysław Poks – śr. 5,0; bardzo dobre
Klaudia Gała – śr. 5,06; wzorowe
Klaudia Nowak – śr. 5,0; wzorowe
Konrad Pilarski – śr. 4,81; bardzo dobre

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2008/2009

Klasa I

Dawid Kosmala, Patrycja Leszczyńska, Oliwia Chłąd,
Natalia Pyrkosz, Mateusz Kocik, Michał Brol, Oliwia Makowska

Klasa II

Izabela Foltyńska, Zuzanna Kuliberda, Mateusz Kregulewski
Dawid Gałuszka, Jakub Ledwoń, Arkadiusz Szczurek

Klasa III

Delfina Kozak, Mateusz Zielonka, Mateusz Budzik, Zuzanna Patynowska
Damian Budzik, Adrian Biś, Karina Zamróz, Paulina Łuszczyk
Hubert Łukasiewicz, Julia Fonfara, Klaudia Pilarska, Dominik Opara

Klasa V

Mateusz Maruszczyk – śr. 5,25; wzorowe
Kinga Ociepa – śr. 5,25; wzorowe
Weronika Łukasiewicz – śr. 5,16; wzorowe
Marcin Ciuk – śr. 4,9; wzorowe
Wiktoria Zalewska – śr. 4,83; wzorowe
Kamil Poks – śr. 4,83; bardzo dobre

Klasa VI

Gabriela Bissinger – śr. 5,17; wzorowe
Damian Kozieł – śr. 4,92; wzorowe
Weronika Góra – śr. 4,92; wzorowe
Emilia Jagusiak – śr. 4,92; wzorowe
Dajana Góra -śr. 4,83; wzorowe
Paulina Jagusiak – śr. 4,83; wzorowe
Olga Solecka – śr. 4,75; bardzo dobre

Klasa I gimnazjum

Karolina Wilk – śr. 5,1
Aleksandra Płysa – śr. 5,1

Klasa III gimnazjum

Agnieszka Trybulec – śr. 5,27; wzorowe
Klaudyna Poks – śr. 5,07; wzorowe
Szymon Ankowski – śr. 5,00; wzorowe
Krystian Starczewski – śr. 4,93; wzorowe
Kacper Cierpiał – śr. 4,93; bardzo dobre

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2007/2008

Klasa I

Izabela Foltyńska, Zuzanna Kuliberda, Jakub Ledwoń
Dawid Gałuszka, Mateusz Kregulewski, Arkadiusz Szczurek, Wiktoria Dzianok

Klasa II

Mateusz Zielonka, Delfina Kozak, Amanda Pasternak, Julia Fonfara
Marek Budzik, Damian Budzik, Karina Zamróz, Zuzanna Patynowska
Paulina Łuszczyk, Hubert Łukasiewicz

Klasa III

Dawid Bucki, Paweł Czernia, Magdalena Wilk, Kamila Biernacka
Matusz Dudek, Roksana Mrowiec, Monika Zamróz, Arkadiusz Zaremba, Justyna Ankowska

Klasa IV

Mateusz Maruszczyk – śr. 5,4; wzorowe
Kinga Ociepa – śr. 5,4; wzorowe
Weronika Łukasiewicz – śr. 5,3; wzorowe
Marcin Ciuk – śr. 5,0; wzorowe
Kamil Poks – śr. 4,9; bardzo dobre
Wiktoria Zalewska – śr. 4,8; wzorowe
Radosław Kurek – śr. 4,8; bardzo dobre

Klasa V

Damian Kozieł – śr. 5,17; wzorowe
Jakub Płysa – śr. 5,08; wzorowe
Gabriela Bissinger – śr. 5,08; wzorowe
Emilia Jagusiak – śr. 4,92; wzorowe
Paulina Jagusiak – śr. 4,92; wzorowe
Ewa Kwietniowska – śr. 4,83; wzorowe
Dajana Góra – śr. 4,83; wzorowe
Weronika Góra – śr. 4,83; wzorowe
Olga Solecka – śr. 4,75; wzorowe

Klasa VI

Aleksandra Płysa – śr. 5,3; wzorowe
Karolina Wilk – śr. 5,2; wzorowe
Aleksandra Żochowska – śr. 5,1; wzorowe
Katarzyna Żochowska – śr. 4,8; wzorowe
Seweryn Sobczyk – śr. 4,8; wzorowe

Klasa I gimnazjum

Martyna Wręczycka – śr. 5,13; wzorowe
Marta Ociepa – śr. 4,93; wzorowe
Daria Ociepa – śr. 4,86; wzorowe
Martyna Chętkowska – śr. 4,8; bardzo dobre

Klasa II gimnazjum

Agnieszka Trybulec – śr. 5,27; wzorowe
Klaudyna Poks – śr. 4,81; wzorowe
Szymon Ankowski – śr. 4,81; bardzo dobre

Klasa III gimnazjum

Maciej Polak – śr. 5,06; wzorowe
Paula Starczewska – śr. 4,81; wzorowe
Anna Wręczycka – śr. 4,75; wzorowe

wzorowy_uczen

Rok szkolny 2006/2007

Klasa I
Amanda Pasternak, Mateusz Zielonka, Delfina Kozak, Dominika Opara, Zuzanna Patynowska, Julia Fonfara,
Paulina Łuszczyk, Karina Zamróz, Hubert Łukaszewicz, Adrian Biś, Damian Budzik, Marek Budzik

Klasa II
Monika Zamróz, Magdalena Wilk, Sonia Polaczkiewicz, Mateusz Dudek, Paweł Czernia, Kamil Wilk,
Arkadiusz Zaremba, Dawid Bucki, Justyna Ankowska, Roksana Mrowiec

Klasa III
Mateusz Maruszczyk, Marcin Ciuk, Weronika Łukaszewicz, Kinga Ociepa, Roksana Osadnik,

Klasa IV
Damian Kozieł – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,2
Jakub Płysa – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 5,2
Paulina Jagusiak – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,9
Emilia Jagusiak – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 4,9
Ewa Kwietniowska – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,9
Olga Solecka – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,8

Klasa V
Aleksandra Płysa – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,3
Karolina Wilk – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,3
Aleksandra Żochowska – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,2
Katarzyna Żochowska – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,9

Klasa VI
Martyna Wręczycka – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,5
Martyna Chętkowska – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,4
Marta Ociepa – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,3
Daria Ociepa – zachowanie: wzorowe, średni ocen – 5,2
Przemysław Poks – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 5,0
Klaudia Gała – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,0
Klaudia Nowak – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,9
Konrad Pilarski – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,9

Klasa I gimnazjum
Agnieszka Trybulec – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,28
Klaudyna Poks – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 4,9
Kacper Cierpiał – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 4,86
Szymon Ankowski – zachowanie: bardzo dobre, średnia ocen – 4,78

Klasa II gimnazjum
Maciej Polak – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,0
Martyna Jeziorska – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,86

Klasa III gimnazjum
Aleksandra Poks – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 5,28
Anna Eliasz – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,78
Aneta Poks – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,78
Wioletta Gruca – zachowanie: wzorowe, średnia ocen – 4,78