Osiągnięcia uczniów 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

sport

  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Szkoła Podstawowa – dziewczęta  Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego Szkół Podstawowych
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
29.01.2013 Mstów
III miejsce Szkoła Podstawowa – chłopcy  Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego Szkół Podstawowych
w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
29.01.2013 Mstów
III miejsce Gimnazjum – chłopcy:
Arkadiusz Zaremba
Mateusz Wosik
Marcin Ciuk
Mateusz Maciejewski
Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców.
28.01.2013
Mstów
II miejsce Dawid Binek kl. I
Dawid Gałuszka kl. VI
 Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Szachach 5.02.2013
Wierzchowisko
  • GMINNE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce chłopcy
skład:
Krystian Drobina,
Damian Zaremba
Gminny Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym 24.01.2013
Konopiska
II miejsce dziewczęta
skład: Emilia Skwara,
Melisa Kotas
Gminny Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym 24.01.2013
Konopiska
III miejsce Szkoła Podstawowa Gminny Turniej Piłki Halowej Szkół Podstawowych 29.11.2012
Konopiska
  • INNE

DAWID  BINEK  Z  KL. I  MISTRZEM  CZĘSTOCHOWY w III Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach Częstochowy w Szachach Szybkich – 22.09.2012r.

 

 

INNE OSIĄGNIĘCIA

sowa

  • OGÓLNOPOLSKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
Nagroda Justyna Łuszczyńska XXXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci
i  Młodzieży Szkolnej „KRAJOBRAZ POLSKI TRADYCJE WSPÓŁCZESNOŚĆ PRZYSZŁOŚĆ”
6.10.2012
Częstochowa
  • WOJEWÓDZKIE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
LAUREAT Mateusz Maruszczyk Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 4. 03. 2013r.
Częstochowa
III miejsce Karolina Bąk I Regionalny Festiwal Piosenki o Miłości 28. 02. 2013r.
Blachownia
III miejsce Anna Bissinger I Regionalny Festiwal Piosenki o Miłości 28. 02. 2013r.
Blachownia
II miejsce Anna Bissinger  I Plenerowy Festiwal Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych 16.06.2013
Aleksandria
III miejsce Karolina Bąk  I Plenerowy Festiwal Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych 16.06.2013
Aleksandria
I miejsce Justyna Łuszczyńska VII Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Plastycznym „Nasza Jura” 26.03.2013
Częstochowa
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Anna Bissinger IX Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej 5.12.2012
Konopiska
II miejsce Maja Łuszczyńska Konkurs plastyczny na „JAJKO WIELKANOCNE” kwiecień
2013
Konopiska
wyróżnienie Justyna Łuszczyńska Konkurs plastyczny na „JAJKO WIELKANOCNE” kwiecień
2013
Konnopiska
II miejsce Bartłomiej Franczak III Międzygminny Konkurs o Unii Europejskiej 8.05.2013
Rększowice
III miejsce Mateusz Kregulewski III Międzygminny Konkurs o Unii Europejskiej 8.05.2013
Rększowice
I miejsce Adrian Prokopowicz Międzygminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Hutki
  • GMINNE – drużynowo
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Gimnazjum w Aleksandrii Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 11.03.2013
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Alicja Majer
Przedszkole, gr. starsza
IX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek,
kat. Grupa przedszkolna
18.01.2013
Aleksandria
II miejsce Dawid Kosmala IX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek,
kat. Grupa Szkolna
18.01.2013
Aleksandria
III miejsce Anna Bissinger IX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek,
kat. Grupa Szkolna
18.01.2013
Aleksandria
II miejsce Kinga Ociepa IX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek,
kat. Grupa Gimnazjum
18.01.2013
Aleksandria
II miejsce Kamil Wolski „Bezpieczna droga do szkoły” 5.04.2013
Łaziec
II miejsce Mateusz Kregulewski Konkurs plastyczny „Zilustruj poezję”
kat. klasy IV -VI
II miejsce Wiktoria Janik Konkurs plastyczny „Zilustruj poezję”
kat. klas młodszych
I miejsce Dawid Kosmala Gminny Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny z Języka Polskiego 26.04.2013
Łaziec
II miejsce Anna Bissinger  I Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
„Nasze Śpiewanie”
6.06.2013
Korzonek
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Zuzanna Sarnowska Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” 26.03.2013
Aleksandria
I miejsce Krystian Drobina Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” 26.03.2013
Aleksandria
I miejsce Wiktoria Nocoń Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” 26.03.2013
Aleksandria
I miejsce Maria Sobala Szkolny Konkurs Matematyczny – „Mistrz cyrkla” 26.03.2013
Aleksandria