Osiągnięcia uczniów – 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

sport

  • POWIATOWE – drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt 3.02.2016
Poczesna
I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach chłopców 7.02.2016
III miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w szachach dziewcząt 7.02.2016
III miejsce Gimnazjum w Aleksandrii Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym chłopców 9.03.2016
Poczesna
IV miejsce Gimnazjum w Aleksandrii Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt 9.03.2016
Poczesna
II miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Półfinał Wojewódzki
szachy – chłopcy
Częstochowa
I miejsce Szkoła Podstawowa w Aleksandrii Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie 18.03.2016
Częstochowa
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
III miejsce Karolina Szabelak Igrzyska Szkół Podstawowych Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt 3.02.2016
Poczesna
III miejsce Krystian Drobina Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym chłopców 9.03.2016
Poczesna
III miejsce Melisa Kotas Gimnazjada Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym dziewcząt 9.03.2016
Poczesna
III miejsce Dawid Binek Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Półfinał Wojewódzki
szachy – chłopcy
Częstochowa
II miejsce Krystian Drobina Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie 18.03.2016
Częstochowa
I miejsce Daniel Prokopowicz Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie 18.03.2016
Częstochowa
IV miejsce Damian Zaremba Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie 18.03.2016
Częstochowa
  • GMINNE – Drużynowe
OSIĄGNIĘCIA GRUPA/ KLASA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
II miejsce Szkoła Podstawowa Gminne Zawody Lekkoatletyczne Chłopców Konopiska
V miejsce Szkoła Podstawowa Gminne Zawody Lekkoatletyczne Dziewcząt Konopiska
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Wiktoria Herman BIEG MALUCHA. 12. WEEKEND POLSKA BIEGA
I miejsce Monika Miąskiewicz BIEG MALUCHA. 12. WEEKEND POLSKA BIEGA
III miejsce Dawid Zdunek BIEG MALUCHA. 12. WEEKEND POLSKA BIEGA
III miejsce Szymon Maruszczyk Gminny Turniej Szachowy w kat. szkół podstawowych kl. I – III organizowanego w ramach XV Dni Konopisk 15.05.2016
Konopiska
III miejsce Dawid Binek Gminny Turniej Szachowy w kat. szkół podstawowych kl. IV- VI organizowanego w ramach XV Dni Konopisk 15.05.2016
Konopiska
III miejsce Dawid Dziubczyk Gminne zawody Lekkoatletyczne
bieg na 60 m
III miejsce Martyna Gałuszka Gminne zawody Lekkoatletyczne
rzut piłeczką palantową
II miejsce Michał Szwed Gminne zawody Lekkoatletyczne
skok w dal
II miejsce Kamil Wolski Gminne zawody Lekkoatletyczne
rzut piłeczką palantową
II miejsce Agata Miąskiewicz Gminny Turniej Tenisa Stołowego  organizowanego w ramach XV Dni Konopisk 15.05.2016
Konopiska

 

INNE OSIĄGNIĘCIA

sowa

  • WOJEWÓDZKIE  – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
laureat Dawid Kosmala Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
finalista Bartłomiej Franczak Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o społeczeństwie
  • POWIATOWE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Anna Bissinger XII Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej 8.12.2015r.
Konopiska
wyróżnienie Angelika Jabali Międzygimnazjalny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 11.03.2016
Konopiska
wyróżnienie Dawid Kosmala Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego 11.12.2015
Hutki
II miejsce Zuzanna Sarnowska XVII Powiatowy Konkurs Gimnazjalny „Matematyka w praktyce – Częstochowa 2016” 9.05.2016
Częstochowa
I miejsce Edyta Cierniak IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Hutki
2016
I miejsce Dawid Kosmala IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Hutki
2016
I miejsce Bartłomiej Franczak IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Hutki
2016
I miejsce Anna Bissinger II Powiatowy Konkurs Muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” Starcza
10.06.2016
III miejsce Wiktoria Herman II Powiatowy Konkurs Muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” Starcza
10.06.2016
III miejsce Wiktoria Herman Plenerowy Festiwal Piosenki Ludowej Aleksandria
12.06.2016
  • GMINNE – indywidualne
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA
MIEJSCE
I miejsce Mikołaj Wolański Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II Łaziec
III miejsce Łucja Banaszewska Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II Łaziec
I miejsce Justyna Łuszczyńska Konkurs plastyczny „STOP NAŁOGOM” Konopiska
20.11.2015r.
II miejsce Edyta Cierniak Międzygimnazjalny konkurs profilaktyczny „STOP NAŁOGOM” Konopiska
20.11.2015r.
III miejsce Oliwia Chłąd Konkurs literacki na najlepszą pracę pisemną „STOP NAŁOGOM” Konopiska
20.11.2015r.
II miejsce Nadia Podsiadły Konkurs plastyczny „STOP NAŁOGOM” Konopiska
20.11.2015r.
III miejsce Daria Kozak Konkurs plastyczny „STOP NAŁOGOM” Konopiska
20.11.2015r.
II miejsce Karolina Skaczyło XII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria
21.01.2016
III miejsce Wiktoria Herman XII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria
21.01.2016
II miejsce Karolina Szabelak Gminny Konkurs Języka Angielskiego Konopiska
3.03.2016
III miejsce Justyna Łuszczyńska Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii gimnazjum Konopiska
7.04.2016
I miejsce Filip Anioł Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych Konopiska
7.04.2016
IV miejsce Maja Łuszczyńska Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych Konopiska
7.04.2016
II miejsce Wiktoria Herman IV Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” w kat. kl. 1- 3 Korzonek
6.05.2016
I miejsce Karolina Skaczyło IV Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nasze Śpiewanie” w kat. gimnazjum Korzonek
6.05.2016
II miejsce Mikołaj Wolański Gminny Konkurs Ortograficzno – Polonistyczny z Języka Polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” Łaziec 31.04.2016
III miejsce Emilia Ankowska Gminny Konkurs Ortograficzno – Polonistyczny z Języka Polskiego „Rozmaitości Polonistyczne” Łaziec 31.04.2016
  • SZKOLNE
OSIĄGNIĘCIA IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA NAZWA KONKURSU DATA/
MIEJSCE
I miejsce Lena Sitek i Jan Tomaka KONKURS LITEROWANIA PO ANGIELSKU SPELLING BEE Aleksandria
październik 2015r.
II miejsce Szymon Maruszczyk KONKURS LITEROWANIA PO ANGIELSKU SPELLING BEE Aleksandria
październik 2015r.
III miejsce Maja Tałajczyk KONKURS LITEROWANIA PO ANGIELSKU SPELLING BEE Aleksandria
październik 2015r.