WIELKI SUKCES UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W VIII GMINNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kolejna edycja Gminnego Konkursu Języka Angielskiego za nami. Konkurs miał miejsce w Szkole Podstawowej w Korzonku, a przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. I tu bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły, zdobywając trzy najwyższe lokaty. Godnymi reprezentantami naszej placówki byli: Arkadiusz Zaremba, Paweł Czernia oraz Magdalena Wilk. Wszyscy są uczniami klasy VI. Wynik został rozstrzygnięty dopiero w dogrywce, gdyż cała trójka uczniów z Aleksandrii zdobyła najwyższą (i jednocześnie identyczną) liczbę punktów.
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż :
ARKADIUSZ ZAREMBA zajął I miejsce, wygrywając, oprócz słownika i fiszek do nauki języka angielskiego w wersji elektronicznej, również KURS JĘZYKOWY W SZKOLE JĘZYKÓW OBCYCH „EMPIK”,
PAWEŁ CZERNIA zajął II miejsce, a nagrodą za jego staranne przygotowanie i imponującą wiedzę były dwa słowniki i fiszki do nauki języka w wersji elektronicznej,
MAGDALENA WILK zajęła III miejsce i w nagrodę otrzymała słownik języka angielskiego oraz książkę w języku angielskim.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i cieszymy się z ich sukcesów. Głęboko wierzymy, że ten imponujący wynik zmobilizuje ich (i ich kolegów) do dalszej pracy i pozwoli im cieszyć się tym, co już osiągnęli.

dyplom1 dyplom2dyplom3

Joanna Lewandowska