FRUIT SALAD AND TASTY SANDWICHES

Okazuje się, że języka angielskiego można się też uczyć tak, czyli wspólnie przygotowując smaczne i pożywne potrawy. Ale żeby nie było tak łatwo, najpierw musieliśmy opanować niekończącą się listę słówek i wyrażeń ściśle połączonych z tematem, tzn FOOD AND DRINKS. Kolejnym etapem była lista składników,niezbędnych do przygotowania pożywnych kanapek (dzieło młodych kucharzy) oraz wyśmienitej sałatki owocowej z kleksem bitej śmietany i sosem tiramisu (popis kulinarny żeńskiej części klasy V). Spędziliśmy urocze 2 godziny, przygotowując i spożywając wytwory naszych rąk. Dumni z efektu końcowego, poczęstowaliśmy naszymi kolorowymi kanapkami i przepyszną sałatką dyrekcję, grono pedagogiczne oraz kolegów z innych klas. Teraz bez trudu możemy je przygotowywać w domu naszym rodzicom i rodzeństwu. Tylko spójrzcie na te zdjęcia…. Mniam mniam

GALERIA

Joanna Lewandowska, klasa V