I Międzyszkolny Konkurs na Esej w Języku Angielskim

           Uczennica klasy III gimnazjum – Gabriela Bissinger – zajęła III miejsce w organizowanym przez lingwistów z Liceum Akademickiego Akademii Polonijnej w Częstochowie, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie oraz Akademii Polonijnej w Częstochowie w I -szym Międzyszkolnym Konkursie na Esej w Języku Angielskim. Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i licealnych z Częstochowy oraz Powiatu Częstochowa. Dojrzałość wypowiedzi Gabrysi, jej umiejętności językowe oraz styl pracy nt.”My favourite teacher „or „My role-model in life” zostały docenione i zaowocowały III miejscem. Czytając pracę laureatki, sami możecie przekonać się, czym zachwyciła komisję. Esej dostępny w zakładce „Prace uczniów”.
Gratulujemy laureatce, życząc jednocześnie dalszych sukcesów lingwistycznych oraz radości z obcowania z językiem angielskim na tak wysokim poziomie.

Joanna Lewandowska