DZIEŃ RODZINY

            Dzień Rodziny to święto, które od kilku już lat na stałe zagościło w kalendarzu imprez szkolnych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Aleksandrii. W tym roku obchodziliśmy je 25. maja, w przeddzień Dnia Matki.

              Dzień Rodziny to wyjątkowy czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, czas który mogą spędzić wspólnie, bez pośpiechu, z dala od codziennych problemów i zmartwień. Specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny obfitował w popisy recytatorskie, wokalne, taneczne i kabaretowe. Występom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z prezentujących się na scenie pociech. Po prezentacjach artystycznych był czas na wspólne grillowanie, rozmowy przy kawie, spotkania z nauczycielami i znajomymi. Rodzinna impreza wszystkim uczestnikom sprawiła mnóstwo przyjemności.

                                                                                                                                   Małgorzata Smyła

Galeria