Etwinning project „Christmas time”

            Kolejny w tym roku międzynarodowy projekt eTwinning, tym razem realizowany wraz ze szkołą z Hiszpanii, dwiema szkołami z Wielkiej Brytanii, z Ukrainy, dwie z Włoch, Chorwacji, Czech, Niemiec i czterech szkół z Polski.

            Projekt pod tytułem „Christmas time” nawiązuje do tradycji Bożego Narodzenia i zwyczajów z nim związanych. Uczniowie klas IV i V będą przygotowywać prezentacje multimedialne, zdjęcia wystrojonych świątecznie klas, które następnie zostaną edytowane w programach do edycji, ozdobią świąteczne pierniki, będą śpiewać kolędy, nagrywać filmy, tworzyć Avatary,składające partnerom życzenia oraz wysyłać kartki świąteczne, robione różnymi technikami.

 

                                                                                              Joanna Lewandowska