Przedszkolaki w „Stefanówce”!

          Dnia 27 września 2018 r. nasze Przedszkolaki miały okazję odwiedzić Zagrodę Edukacyjną „Stefanówka” w Nowej Szarlejce.

         Na początku, dzieci zwiedzały gospodarstwo, głaskały zwierzaki, a nawet doiły krowę! Jednak gospodarze przygotowali jeszcze kilka atrakcji, takich jak wytwarzanie kolorowych świeczek oraz przystrajanie efektownych, jesiennych wianków. Chętne i odważne dzieci, mogły również przejechać się na kucyku. Na miłe pożegnanie, dzieci zostały poczęstowane przez gospodarzy domowymi rogalikami, po czym  Przedszkolaki pełne nowych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń wróciły do przedszkola.

         Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się odwiedzić przemiłe gospodarstwo „Stefanówka”, celem kolejnego, cennego spotkania edukacyjnego.

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka