Pumpkin pancakes

            Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwego gotowania. A wszystko to za sprawą Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Aleksandrii, które zaprosiły uczniów klasy V do swojej kuchni. Zajęcia gotowania są częścią projektu Healthy English, który jest realizowany w naszej szkole przez uczniów klasy V dzięki programowi English Teaching. Do tej pory zadania kulinarne realizowaliśmy na terenie szkoły. Teraz wkroczyliśmy w świat prawdziwej kuchni, doskonale wyposażonej i z doświadczoną obsługą. My z naszymi chęciami i Panie z ogromną radością dzielenia się wiedzą i doświadczeniem połączyliśmy siły. Efektem tej kombinacji były przepyszne placki dyniowe, które sami przygotowaliśmy, usmażyliśmy, a nawet zjedliśmy.

            Współpraca przebiegła wręcz wzorowo i już jesteśmy umówieni na kolejną dawkę kulinarnych emocji. Tym razem spod naszych rąk wyjdą świąteczne ciasteczka – baranki i zajączki. Już nie możemy się doczekać.

            Serdecznie dziękujemy Paniom z KGW za cierpliwość i chęć dzielenia się przepisami i doświadczeniem.

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                                                  Uczniowie klasy V wraz z opiekunem projektu