Projekt DoDoTok

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole realizuje projekt pt. „DoDoTok”. Warto dodać, że mieliśmy zaszczyt znaleźć się w gronie 25 przedszkoli z całej Polski, które  dostały tę niepowtarzalną szansę, dzięki Programowi „English Teaching”, stworzonemu przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a której operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

DoDoTOK to nowatorskie podejście do edukacji dwujęzycznej, które polega na tym, że dzieci są otoczone i zanurzone w języku obcym w typowych, codziennych sytuacjach. Stopniowo i naturalnie oswajają się z językiem angielskim np. przy stoliku, na dywanie, w łazience czy na stołówce. Coraz bardziej spontanicznie reagują na polecenia w j. angielskim. Wyrażają swoje codzienne, ważne potrzeby po angielsku. W projekt, zaangażowani zostali również rodzice naszych wychowanków. Dostając do domu comiesięczny materiał językowy, rodzice również współuczestniczą w oswajaniu dziecka z językiem.

Projekt ma na celu naukę oraz świetną zabawę, dzięki której język angielski nie będzie dla naszych przedszkolaków obcy!

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka