Warsztaty wielkanocne

16 kwietnia Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach wielkanocnych zorganizowanych w Zespole Parków Krajobrazowych w Kalinie. Zajęcia edukacyjne miały na celu przybliżyć dzieciom tradycję Świąt Wielkanocnych. Na początku spotkania Przedszkolaki oglądały ciekawą prezentację multimedialną popartą pogadanką na temat zwyczajów i symboli wielkanocnych sięgających dawnych czasów. Dzieci były bardzo aktywne, chętnie odpowiadały na pytania i dzieliły się swoimi doświadczeniami. Następnie wykonały pracę plastyczną (kurka).

Spotkanie zakończyło się wspólnym grillowaniem kiełbasek i szaleństwem na placu zabaw.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                                             Monika Fabiszewska