III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZIMOWY PEJZAŻ”

W listopadzie w Publicznym  Przedszkolu w Aleksandrii ogłoszony został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zimowy pejzaż”. Głównym celem konkursu było dostrzeganie w krajobrazie zmian charakterystycznych dla zimy oraz rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Do naszej placówki wpłynęło aż 158 przepięknych prac. Komisja konkursowa w składzie:

Sylwia Rogacz– plastyk pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Konopiskach,

Monika Fabiszewska- nauczyciel przedszkola a w Aleksandrii,

Tatiana Nocoń- nauczyciel świetlicy w Aleksandrii,

Aneta Pełka-  nauczyciel przedszkola w Aleksandrii,

postanowiła przyznać 3 nagrody i 5 wyróżnień. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom, rodzicom oraz nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

Pliki do ściągnięcia:

                                                                                                          Monika Fabiszewska