Szkoła do hymnu.

10 listopada dołączyliśmy do wspólnego śpiewania hymnu państwowego w ramach akcji „Szkoła do hymnu”.

Punktualnie o godz. 11:11 uczniowie i nauczyciele z całego kraju odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”, łącząc się ze sobą za pomocą różnych komunikatorów.

Uczniowie naszej szkoły dodatkowo poprzez Google Meet połączyli się z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Hutkach i online zaśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego. Całość była transmitowana z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Hutkach, z sali pełnej przedszkolaków, którzy wystrojeni odświętnie z flagami w rękach również aktywnie włączyli się do śpiewania.

Łącznie do akcji „Szkoła do hymnu” przyłączyło się w 2020 r. 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. Najwięcej z województw: mazowieckiego (2 219), śląskiego (1 875), małopolskiego (1 770), wielkopolskiego (1 540), podkarpackiego (1 157) i lubelskiego (1 083). (Źródło https://www.gov.pl/web/edukacja).

GALERIA ZDJĘĆ

informacja własna