Zapraszamy do udziału w akcji MEN „Razem na Święta”

W ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”, w którą angażujemy uczniów naszej szkoły i ich rodziców, chcemy przygotować paczki świąteczne dla 9 seniorów naszej parafii. Każda klasa przygotowuje jedną paczkę dla jednego seniora. W paczce może się znaleźć: cukier, mąka, makaron, groszek konserwowy czy kukurydza, majonez, owoce (świeże, w puszce czy suszone), słodycze, kawa, herbata, olej, ręcznik papierowy, mydło w płynie. Klasa może również przygotować kartkę z życzeniami lub jakiś inny świąteczny upominek. Przygotowane i podpisane (która klasa) dary należy dostarczyć do szkoły w dniach: 16 grudnia (środa) i 17 grudnia (czwartek) w godzinach od 8.00 do 16.00 a także 18 grudnia (piątek) w godzinach od 8.00 do 12.00, ponieważ tego samego dnia paczki chcemy dostarczyć do wybranych osób. Z góry dziękujemy za otwarte serca i okazaną pomoc potrzebującym.

ks. Jacek i s. Ewelina.