I miejsce dla Wiktorii Herman w Międzyszkolnym Konkursie na Ilustrowaną Bajkę lub Baśń

W grudniu 2020 roku Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 31 im. Orła Białego w Częstochowie ogłosiła adresowany do uczniów klas IV-VI międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny. Udział w konkursie polegającym  na napisaniu i zilustrowaniu baśni lub bajki, wymagał od młodych twórców wyobraźni, artystycznej kreatywności oraz wrażliwości na piękno i bogactwo języka. Naszą szkołę w tej twórczej rywalizacji reprezentowała uczennica klasy szóstej Wiktoria Herman, której magiczna i wzruszająca opowieść „ Zaginiona księżniczka” zajęła I miejsce.

Autorce gratulujemy i, z nadzieją na kolejne sukcesy, zachęcamy do dalszego rozwoju na polu artystycznym, zgodnie z morałem płynącym z baśni, że „ jeśli się czegoś mocno pragnie i nie ustępuje, to wszystkie dobre moce tego świata pomagają nam zrealizować marzenia”.

                                                                                                                                                  Karina Bekus