Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Każdego roku w naszej szkole bardzo uroczyście obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. W tym roku niestety jest inaczej. Nie możemy gościć naszych najbliższych w murach szkoły, ale pamiętamy o ich święcie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-3, pod okiem nauczycieli, przygotowały piękne laurki. W taki sposób chciały okazać miłość, przywiązanie i szacunek, jakim darzą babcie oraz dziadków. Mamy nadzieję, że nasze tradycyjne spotkania z okazji tego święta powrócą i w przyszłym roku spotkamy się wszyscy, ale póki co:

                  Wszystkim Babciom i Dziadkom,

                       życzymy dużo zdrowia,

                          młodzieńczej energii

                        oraz pociechy z wnuków

                                           Dyrekcja, Pracownicy oraz Uczniowie ZSP w Aleksandrii

GALERIA ZDJĘĆ