Walentynki w przedszkolu

15 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy walentynki. W tym dniu dzieci przyszły ubrane w kolorze czerwonym, aby uczcić to święto w atmosferze przyjaźni, serdeczności i miłych gestów.

Obchody rozpoczęliśmy od poznania historii walentynek, po czym przystąpiliśmy do licznych zabaw i gier takich jak: Gorące serduszko, Papierowy deszcz, układanie puzzli oraz zabaw z elementami kodowania. Nasi wychowankowie uczestniczyli również w zabawach muzycznych i wykonali prace plastyczne. Punktem kulminacyjnym było otworzenie poczty walentynkowej i wręczenie kolorowych  walentynek, które dostarczyły przedszkolakom wielu pozytywnych emocji, każdy otrzymał walentynkę.  Walentynkowy dzień był niezwykły, pełen radości i uśmiechu i na długo zostanie w serduszkach naszych wspaniałych przedszkolaków.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak