Cudownych rodziców mam…

„Mama to miękkie ręce, Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność, coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie.”

 Melchior Wańkowicz

 

Maj to nie tylko ciepłe, słoneczne dni i kwitnące pola i łąki. Maj to również miesiąc, w którym jest jedno z najpiękniejszych świąt –  Dzień Mamy, który przypada 26 maja. Matka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. W tym dniu wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości. W tym roku sytuacja epidemiczna znowu nie pozwoliła przygotować nam tego dnia w sposób uroczysty i zaprosić naszych rodziców na  obchody Dnia Rodziny. Dlatego też uczniowie klas IV włożyli całe swoje serduszka w przygotowanie życzeń dla rodziców w formie prezentacji.  

Zapraszamy do obejrzenia.  – https://docs.google.com/presentation/d/1CkW6CMQ3U3dLypDwEOweDb7NGDBXlOhdkhU9fHF3TUg/edit?usp=sharing