Sukcesy uczniów w XXX edycji konkursu „KANGUR MATEMATYCZNY”

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły, licznie wzięli udział w Międzynarodowym  Konkursie „Kangur Matematyczny”.  Uczniowie nie tylko sprawdzili swoje logiczne myślenie i twórcze zastosowanie wiedzy matematycznej, ale mieli też okazję odreagować od codziennych zdalnych lekcji w domu i na chwilę wrócić do szkolnych ławek.  Jubileuszowa, bo XXX edycja konkursu, odbyła się 22 kwietnia 2021r. i wzięło w niej udział 35 uczniów z naszej szkoły.

Miło nam poinformować, że w tegorocznym konkursie troje uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to: Kamil Krzak kl. II a w kategorii „Żaczek”, Mateusz Rejer kl. III w kategorii „Maluch”  i Martyna Psonka kl. VI w kategorii „Beniamin”.

Warto również wspomnieć o uczniach, którzy uzyskali wysokie wyniki szkolne w swoich kategoriach wiekowych. Są to:  Nikola Gondro kl. VIII, Paulina Wolska kl. VII, Michał Solecki kl. VI b, Julia Spyra kl. VI a, Amelia Tomaka kl. VI a i Anastazja Sikora kl. IV.

Gratulujemy wyników wyróżnionym uczniom i wszystkim biorącym udział w konkursie. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, już za rok.

Lidia Bissinger