Kolorowe szaszłyki w przedszkolu!

Ostatnio, w  ramach realizowanego w tym roku szkolnym ogólnopolskiego projektu „Covidowe zdrowe love”, nasze Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach na jadalni. W trakcie spotkania każde dziecko pod okiem swoich wychowawców, miało okazję zrobić oraz oczywiście zjeść kolorowy szaszłyk, samodzielnie skomponowany według własnych upodobań. Celem naszego spotkania było wdrożenie dzieci do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych dzieci. Wykonanie kolorowych i pełnych witamin owocowych szaszłyków przysporzyło naszym podopiecznym wiele radości oraz bardzo ważnego poczucia sprawstwa.
Już wkrótce kolejna odsłona realizacji projektu, tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wykonania owocowych szaszłyków.

Galeria zdjęć

Aneta Pełka