Andrzejki w klasach 1-3

Andrzejki to wieczór wróżb i zabaw odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada. Z tej okazji  30 listopada wychowawcy klas 1-3 zorganizowali dla swoich uczniów zajęcia oraz magiczne wieczory poświęcone tej tematyce.  Dzieci poznały tradycje związane z andrzejkami oraz uczestniczyły w różnorodnych zabawach ruchowych. W tym dniu nie zabrakło pięknych strojów oraz wróżb andrzejkowych. Ustawianie butów, przekłuwanie papierowych serc, lanie wosku, losowanie karteczek ze swoim przyszłym zawodem a także wróżenie z kubeczków wywołało u uczniów mnóstwo pozytywnych emocji.  Uczniowie mogli dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości oraz przenieść się w świat marzeń i fantazji.

Galeria zdjęć – Andrzejki w szkole – kl. 1 – 2

Galeria zdjęć – Andrzejki w szkole – kl. 3b

Angelika Sokołowska