Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Aleksandria 2022”

Szanowni Państwo!

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, rozpędzającą się piątą falę pandemii, liczne zachorowania oraz kwarantanny nauczycieli i uczniów, w obawie o zdrowie uczestników konkursu i ich opiekunów, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły tegorocznego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Aleksandrii. Przegląd nie odbędzie się 27 stycznia na Hali Sportowej ZS-P w Aleksandrii, ale wzorem poprzedniego roku chcemy zaproponować uczestnikom nagranie i przesłanie pliku z nagraniem na wskazany adres strony internetowej (szczegóły w zmodyfikowanym regulaminie poniżej). Nagrane wykonania uczestników zostaną w wyznaczonym terminie obejrzane, wysłuchane i ocenione przez trzyosobowy skład Jury.

Jednocześnie informujemy, że wydłużony zostaje czas nadesłania zgłoszenia i pliku z nagraniem do  9 lutego 2022 r. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się tuż po feriach zimowych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a jego laureaci ufundowane przez Starostę Częstochowskiego i Wójta Gminy Konopiska nagrody.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału oraz zapoznania się ze zmodyfikowanym regulaminem.

Dziękujemy za wyrozumiałość,

w imieniu organizatorów

Paweł Bekus

dyr. ZS-P w Aleksandrii

 

Załączniki:

Zmiana REGULAMINU Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria 2022 – plik pdf – 2MB

Zmiana REGULAMINU Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Aleksandria 2022 dla przedszkola – plik pdf – 1MB