Wyniki konkursu dla Przedszkolaków na najpiękniejszą bajkę na dobranoc

W styczniu w naszym przedszkolu ogłoszono konkurs plastyczny  pt. „Moja ulubiona bajka na dobranoc”. W konkursie wzięło udział 23 troje dzieci. Poziom prac był bardzo wysoki a technika ich wykonania różnorodna. Przedszkolaki wykazały się pomysłowością, kreatywnością i inwencją twórczą. Wszystkie dzieci otrzymały upominki i dyplomy.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki:

MIEJSCE I

Lena Poks lat 6

MIEJSCE II

Alicja Machura lat 6

MIEJSCE III

Marcelina Szczap lat 5

WYRÓŻNIENIA:

Zosia Solecka, Jań Chłąd, Dominik Mroczek, Fabian Dudek, Oliwia Zając, Maksymilian Kosin, Piotr Zaremba, Jan Chmielewski, Maja Jaskuła, Hubert Ociepa, Maja Paulińska, Nathan Lihs, Mikołaj Orszulak, Laura Mizera, Zofia Ślęzak, Lilianna Zasik, Lena Sowińska, Jakub Labocha, Kalina Pręcikowska, Weronika Feluks.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy kochanym dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie.

Galeria zdjęć

Organizatorzy:

Monika Fabiszewska i Aneta Pełka