Warsztaty Bożonarodzeniowe z Rodzicami w przedszkolu

11 grudnia w duchu świątecznej atmosfery młodsza grupa przedszkolna gościła Rodziców na warsztatach bożonarodzeniowych. To wydarzenie miało na celu nie tylko integrację Rodziców  z dziećmi, ale także tworzenie ozdób świątecznych.

Tego dnia sala przedszkolna zamieniła się w pracownię świątecznej kreatywności, gdzie Rodzice   wraz z dziećmi mogli dać upust swojej wyobraźni i wyczuciu artystycznemu oczywiście przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Uczestnicy warsztatów korzystali z różnorodnych materiałów: cekinów, brokatów, oczek, gwiazdeczek tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne stroiki i karty świąteczne. W trakcie warsztatów nie zabrakło również chwil relaksu i integracji. Rodzice mieli okazję porozmawiać ze sobą, wymienić się doświadczeniami i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Warsztatom towarzyszyła atmosfera  pełna radości, wzajemnej pomocy i świątecznej magii, która zagościła w sercach zarówno dzieci, jaki i ich Rodziców.

Warsztaty świąteczne z pewnością pozostaną w pamięci najmłodszych jako jedno z najbardziej radosnych doświadczeń.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak