Warsztaty przyrodnicze

22 marca w naszej szkole pojawili się wyjątkowi goście – przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Klaretyńskiego „Antoś”. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w warsztatach chemiczno-biologicznych zorganizowanych w naszej szkole przez panią Agnieszkę Kotarską. Dzieci miały możliwość poznania szkolnej pracowni chemicznej, a także pracy chemika. Podczas spotkania  obserwowali przygotowane doświadczenia oraz same mogły uczestniczyć w przeprowadzeniu niektórych z nich, co wzbudziło w nich ciekawość oraz dostarczyło im wiele radości.

Warsztaty z pewnością przybliżyły dzieciom  tajniki chemii i biologii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób, mam nadzieję, że stały się  inspiracją do pogłębiania wiedzy o otaczającym nas świecie. Wizyta w szkole przekonała przyszłych uczniów, że nauka w naszej placówce może być również doskonałą zabawą.

Galeria zdjęć

Agnieszka Kotarska