Ostatnie pożegnanie

„Ujął ją sen żelazny,
twardy, nieprzespany.”
Jan Kochanowski

Asia

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pani Joanny Ering,

która w  ZS-P w Aleksandrii w latach 2003 – 2015 zatrudniona była na stanowisku pedagoga i bibliotekarza.

Z każdą śmiercią musimy się pogodzić, ale jakże trudno ją zrozumieć, kiedy przychodzi przedwcześnie!

W zmarłej tracimy perfekcyjnego pracownika, osobę o wielkim sercu, oddaną dzieciom i młodzieży, życzliwą i serdeczną dla wszystkich, z którymi los Ją zetknął, wyjątkowo lubianą przez uczniów, tolerancyjną i wyrozumiałą, potrafiącą zachęcać młodych ludzi do pracy nad sobą i własnymi słabościami. Pani Joanna każde zadanie wykonywała z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Jej pracowite dłonie potrafiły wyczarować wiele niepospolitych dekoracji i podarunków przygotowywanych na imprezy szkolne i środowiskowe.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba ciepła i opiekuńcza, wrażliwa na drugiego człowieka oraz na to, co dobre i piękne, życzliwa koleżanka i oddana przyjaciółka.

 

Rodzinie i Najbliższym przekazujemy szczere wyrazy współczucia.

Dyrektor, pracownicy, uczniowie i rodzice

ZS-P w Aleksandrii