Pożegnalne spotkanie szóstoklasistów

                22 czerwca, w ramach spotkania klasowego, będącego formą pożegnania ze szkołą podstawową,  uczniowie klasy szóstej odwiedzili „Owczarkową Zagrodę” w Wąsoszu. Wyjazd okazał się nie tylko świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu podczas zabawy, ale także obfitował w szereg atrakcji o walorach edukacyjnych. Najpierw szóstoklasiści zapoznali się ze zwierzęcymi mieszkańcami Zagrody, dzięki uczestnictwu w programie edukacyjnym „Zwierzęta w gospodarstwie, mieli też okazję bezpośrednio z nimi obcować. Następnie wzięli udział w konkurencjach sportowych (wyścigi w workach, bieg z jajkiem na łyżce, przeciąganie liny). Tym razem w rywalizacji damsko – męskiej lepsze okazały się dziewczęta. Niewątpliwą atrakcję dla młodzieży stanowiły warsztaty wyrobów ze słomy. Spotkanie zakończył poczęstunek i wspólne pieczenia kiełbasek. GALERIA

                                                                                                                                                Sylwia Herman