Pożegnanie lata na Orliku

             W niedzielę 11 września na ORLIKU przy szkole w Aleksandrii żegnaliśmy lato. Wprawdzie chcemy aby słoneczna pogoda towarzyszyła nam jeszcze przez wiele dni, ale zbliżający się koniec kalendarzowego lata stał się pretekstem do zabawy na świeżym powietrzu, rywalizacji sportowych oraz spotkania dzieci i ich rodziców.
Spotkanie pod patronatem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Aleksandrii i sponsorowane przez Radę Rodziców zorganizowała nieformalna grupa MARTENS wraz z animatorem zajęć na Orliku i trenerem Wojciechem Krauze. W konkurencjach sportowych rywalizowały dzieci z rodzicami, rozegrane zostały mecze piłki nożnej a także hokej na trawie. Spędziliśmy upalne, niedzielne popołudnie na świetnej zabawie, przypomnieliśmy sobie, a najmłodszym zaprezentowaliśmy stare zabawy ruchowe – gra w klasy, skoki na gumie. Atrakcją naszego spotkania było losowanie 3 voucherów na kręgle, ufundowanych przez zaprzyjaźnioną kręgielnię METRO.
Dziękuję dyrektorowi szkoły Pawłowi Bekusowi, Wojciechowi Krauze, kręgielni Metro, wszystkim uczestnikom oraz członkiniom grupy Martens za pomoc przy organizacji imprezy. GALERIA

Anna Ankowska