Dzień Pluszowego Misia

             W tym roku przedszkolaki w sposób szczególny uczciły Dzień Pluszowego Misia. Bowiem wychowawczynie wszystkich grup przedszkolnych wspólnie przygotowały wielką imprezę, na którą składały się zabawy z misiem w roli głównej. W przygotowanym programie pojawiły się pląsy przy muzyce, zabawy kołowe ze śpiewem, zabawy z ruchem i śpiewem w języku angielskim oraz  z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Nie zabrakło też konkursów oraz degustacji przysmaku misiów- miodu. Uwieńczeniem imprezy było wyjście na misiowy spacer chodnikiem w naszej miejscowości i odwiedzenie dzieci w pobliskim przedszkolu ,,Antoś”. Zabawa w misiowej krainie dzieciom sprawiła ogromną radość. Na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.

GALERIA

                                                                                                                                              Urszula Cierniak