Jasełka w przedszkolu

     Jasełka od wielu lat są wpisane do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu. 22 grudnia 2016 r. o godzinie 15:30 atmosferę świąt oddało przedstawienie jasełkowe w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych. Zarówno dzieci z zerówki, starszaki, jak i maluchy w specjalnie przygotowanych strojach i pięknej scenografii z wielkim przejęciem prezentowały swoje role przed zgromadzoną publicznością. Za sprawą małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśli się do Betlejem. Przedszkolaki wcieliły się w rolę Maryi i Józefa, pasterzy, aniołków, gwiazd, trzech króli, przybywających złożyć pokłon i dary Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku jasełkom dodały kolędy w wykonaniu wszystkich dzieci, ale nie zabrakło też śpiewu solowego kolędy pt. ,,Hej do szopy”. Po części artystycznej rodzice zostali obdarowani upominkami – aniołkami z gipsu i zaproszeni na kiermasz ozdób świątecznych oraz słodki poczęstunek. To był dla wszystkich niezapomniany wypełniony łzami wzruszenia dzień.

GALERIA

                                                                                                                                                                     Urszula Cierniak