„ WSZĘDZIE DOBRZE, ALE U BABCI I DZIADKA NAJLEPIEJ…”

              Tymi słowami przywitani zostali wszyscy goście, którzy przybyli na tegoroczną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka do naszej szkoły w dniu 12 stycznia 2017 r.
Razem ze wszystkimi babciami i dziadkami naszych przedszkolaków i uczniów do świętowania dołączyli się zaproszeni goście, między innymi wójt gminy Konopiska Jerzy Żurek, oraz radni i sołtysi.
Na scenie zaprezentowali się najmłodsi wnukowie – rozśpiewani, roztańczeni, w strojach i przebraniach. Przedszkolaki najpoważniej jak tylko się dało i z wielkim przejęciem recytowali wierszyki i śpiewali dla swych babć i dziadków. A „zerówka” wykonała piżamową, anglojęzyczną piosenkę prezentując swoje sceniczne umiejętności.
Kiedy na scenę wkroczyli uczniowie klas drugich i trzeciej, od razu było wiadomo, że będzie się działo. Uczniowie pokazali się od strony kabaretowej – czyli to co widzowie lubią najbardziej… babcie i dziadkowie mogli zobaczyć jak ich postrzegają ich wnuczęta. Humorystyczne scenki oraz autorskie wiersze wprawiły wszystkich doskonały nastrój. Śmiechom, oklaskom i błyskom fleszy nie było końca. Ale to nie był jeszcze koniec niespodzianek… finał należał do naszego szkolnego zespołu gitarzystów, którzy zagrali jedną z najpiękniejszych polskich kolęd.
Na koniec tradycyjnie, wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Przy herbacie, kawie i słodkościach nasi goście dostali skromne upominki. Cieszymy się, że tak licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia i do zobaczenia za rok!

GALERIA

Magdalena Klecha