Dzień Rodziny

         25 maja na scenie przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyło się święto rodzin, w tym roku nazwaliśmy ten dzień „ Świętem latawca”.

       Przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści przedstawili swoje umiejętności oraz ujawnili niewątpliwe talenty w programie artystycznym, podczas którego śpiewali, tańczyli , rozśmieszali, grali na instrumentach, zapraszając swoich rodziców do aktywnego udziału w zabawie.

        Święto, które odbywa się w naszej szkole każdego roku, ma być podziękowaniem za trud wychowania, miłość i troskę ukrytą w każdym działaniu rodziców, za wszystkie słowa pociechy, uśmiech i wiarę w pokonanie codziennych  trudności.

        Ponieważ chcieliśmy aby ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy, zaprosiliśmy rodziców do budowania wraz z dziećmi latawców.  I nasz cel został osiągnięty, rozbudziliśmy w rodzicach uśpione dzieci. Zaangażowanie, wyobraźnia i odrobina rywalizacji przyczyniły się do powstania pięknych, oryginalnych konstrukcji, niektóre nawet wzbiły się w niebo.

      Ten niezwykły dzień dał okazję do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu  i przyniósł wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom.

GALERIA ZDJĘĆ

Anna Ankowska