Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

             „Szkoła… nasz drugi dom”, – takim hasłem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018 .  4 września 2017r. na dobre pożegnaliśmy wakacje, a podczas uroczystej akademii uczniowie klasy piątej przedstawili według jakich zasad należy pracować, aby osiągać sukcesy w nauce i nie tylko.  W rytmie piosenki „Cup Song Collège Saint-Bernard – Drummondville” na żywo cała społeczność szkolna zobaczyła, jak fenomenalnie może wyglądać na pozór zwykłe przekładanie plastikowych kubeczków, jeżeli pracuje się w zespole. Nasza kubkowa klasa pokazała, że mimo początkowych problemów z synchronizacją, w miarę upływu czasu, ćwiczeń i wsparcia ze strony kolegów i nauczycieli, można osiągnąć prawdziwy sukces, a wszystko jest trudne nim stanie się łatwe. Podobnie jak w szkole, teraz na początku roku szkolnego, zwłaszcza u progu wielu zmian, z jakimi będziemy się zmagać w całej oświacie.
Zainaugurowany w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Kochanowskiego w Aleksandrii  przez Dyrektora Pawła Bekusa nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęły trzy oddziały przedszkolne, w tym klasa „0” , klasy I – VII szkoły podstawowej oraz klasy: II i III gimnazjum. Zgodnie z reformą oświaty, w klasie pierwszej, czwartej i siódmej będzie wdrażana nowa podstawa programowa.

                   W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji.

GALERIA ZDJĘĆ

Magdalena Klecha