Dzień Pieczonego Ziemniaka

          19 października 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Jak co roku , była to okazja do spotkania dzieci, rodziców, dyrekcji i nauczycieli. Piękna jesienna pogoda pozwoliła nam na wspaniałą zabawę na placu przedszkolnym.

          Przy dźwiękach muzyki odbyło się wiele konkursów i zabaw, w którym głównym bohaterem był ziemniak. Było obieranie jego  na czas, symboliczne wykopki, skoki w worach i wiele innych, które dostarczyły dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzach. Kolejnym punktem naszego spotkania było wykonanie jesiennego pejzażu z użyciem różnych materiałów plastycznych- pomysłom i kreatywności nie było końca.

          Po tak licznych atrakcjach na uczestników zabaw czekały pyszne kiełbaski i ziemniaki z ogniska upieczone przez rodziców. To spotkanie pozwoliło się nam bliżej poznać i miło spędzić czas.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Tatiana Nocoń