eTwinning Project

            Od września klasa IV realizuje projekt eTwinning „My city, your city, our cities”. Naszymi partnerami są dwie szkoły w Hiszpanii oraz dwie w Gruzji.

Powstało już wiele interesujących prac (mapa Europy z zaznaczonymi konturami państw partnerów; logo projektu, filmy, zdjęcia ilustrujące prace nad makietą miasta; kod QR z zagadką dla partnerów), a ostatnią z nich jest książeczka elektroniczna, ilustrująca naszą miejscowość.

   

Uczniowie samodzielnie wykonali zdjęcia Aleksandrii oraz w większości nagrywali opisy. W tej chwili wraz z partnerami pracujemy nad wykonaniem wspólnej książeczki oraz przygotowujemy się do wykonania prac o tematyce bożonarodzeniowej.

                                                                                                                                                        Joanna Lewandowska