List Księżnej Sarah Ferguson

            Uczniowie klasy IV i V na kółku języka angielskiego pisali listy do Księżnej Kate i Williama, Księżnej Sarah Ferguson oraz do Królowej Elżbiety II. Listy były pisane z zachowaniem etykiety i właściwego słownictwa. Wysłaliśmy je, nie mając wielkiej nadziei na odpowiedź. Przyszła szybko i własnoręcznie napisana przez Księżną Yorku, która dziękowała uczniom za piękne listy i rysunki, pochwaliła ich znakomity angielski i odpowiedziała na pytania zadane w listach. Cieszy tym bardziej fakt, że list Księżnej był osobisty i dokładnie odnosił się do pytań uczniów. Z niecierpliwością oczekujemy listu od Księżnej Kate i samej Królowej Elżbiety II.

                                                                                              Joanna Lewandowska