„Gwiazdkowa Aleja” i Prezentacje Stołów Bożonarodzeniowych

          Święta tuż, tuż. Coraz bardziej czujemy zbliżający się czas radości Bożego Narodzenia.  W niedzielny poranek grupa uczniów naszego Zespołu, wraz z opiekunami spotkała się przed szkołą, by po raz kolejny wyruszyć na muzyczny „podbój” Częstochowy. Po raz czwarty zostaliśmy zaproszeni, by reprezentować szkołę, Aleksandrię i gminę Konopiska na XI Targach Bożonarodzeniowych „Gwiazdkowa Aleja” Tym razem na głównej scenie na placu Biegańskiego w rockowo – folkowych wykonaniach 30 – osobowego zespołu instrumentalistów i wokalistów usłyszeliśmy cztery popularne kolędy w niesamowicie żywiołowych wersjach. Mimo przedpołudnia artyści zgromadzili niemały tłum przed sceną a utwory były nagradzane gromkimi owacjami. Ale to nie koniec pracowitej niedzieli.  Po południu uświetniliśmy naszymi występami imprezę gminną – Prezentacje Stołów Bożonarodzeniowych „Świąteczne Inspiracje”, po czym udaliśmy się na zasłużony odpoczynek, wszak przed nami jeszcze tydzień wytężonej nauki…

GALERIA ZDJĘĆ

Dariusz Herman