VII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

            16.03.2018 po raz siódmy odbył się w Hutkach Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Patronat nad konkursem objęło Kuratorium Oświaty w Katowicach, a partnerem była Szkoła Języków Obcych EMPIK SCHOOL. Szesnastu uczniów klas gimnazjalnych rozwiązywało test, zawierający zadania gramatyczne, leksykalne, zadania ze słuchania i z tekstem pisanym.

            Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Nocoń, Zuzanna Sarnowska oraz Jakub Zaremba z kl. III i to Jakub właśnie stanął na podium, lokując się na trzecim miejscu.

Serdecznie gratuluję laureatowi trzeciego miejsca, a pozostałym uczestnikom dziękuję za wytężoną pracę, włożoną w przygotowania,  wszystkim życząc sukcesów w kolejnych konkursach. Najbliższą okazją do sprawdzenia i zweryfikowania swej wiedzy językowej będzie nadchodzący egzamin gimnazjalny. Wszystkim gimnazjalistom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

 

                                                                                              Joanna Lewandowska