Podium dla ZS-P w Aleksandrii

          20 marca odbyły się w Poczesnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym.  W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabrakło na zawodach szkoły z Aleksandrii. Uczniowie z gimnazjum i kl. VII szkoły podstawowej zaprezentowali się bardzo dobrze, zajmując drużynowo zarówno w klasyfikacji dziewcząt jak chłopców III miejsce. Najlepszą drużyną powiatu  w roku szkolnym 2017/2018 r., co oczywiście nie było żadną niespodzianką, została reprezentacja szkoły z Poczesnej.

Wyniki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w tenisie stołowym.  Rok szkolny 2017/18

 Dziewczęta:

 Klasyfikacja indywidualna:                                                          Klasyfikacja drużynowa:

 

  1. Wiktoria Pietrajczuk     Poczesna                       I  Poczesna                   76,5 pkt
  2. Daria Kierasińska          Poczesna                      II  Dąbrowa Zielona    72,5 
  3. Martyna Falana             Dąbrowa Z.                 III Aleksandria             66,5
  4. Klaudia Hasikowska     Dąbrowa Z.                     IV   Rudniki                    59,5
  5. Emilia Skwara               Aleksandria                      V   Stary Cykarzew       57,5
  6. Oliwia Małasiewicz       Rudniki

7-8.  Roksana Leśnikowska  Stary Cykarzew

9-12. Klaudia Makowska       Dąbrowa Z.

Maja Ryszczuk               Rudniki

Karolina Skaczyło          Aleksandria

Dominika Kubas            Stary Cykarzew

13-15  Barbara Cichosz            Poczesna

Wiktoria Zabłocka        Rudniki

Dominika Fijałkowska   Stary Cykarzew

Chłopcy:

Klasyfikacja indywidualna:                                                  Klasyfikacja drużynowa:

  1. Kacper Sławiński               Poczesna                    I  Poczesna                 83,5 pkt.
  2. Mateusz Boborowski         Dąbrowa Z.              II  Mstów                     66,5
  3. Dominik Pietrajczuk         Poczesna                  III  Aleksandria           60,5
  4. Piotr Chaładaj                      Mstów                       IV  Dąbrowa Zielona   57,5
  5. Jakub Wiśniewski                Mstów                        V  Rudniki                  54,5
  6. Jakub Klar                           Poczesna                   VI  Stary Cykarzew      44

7-8.  Bartosz Sitek                       Aleksandria

Krystian Drobina                 Aleksandria

9-12.  Hubert Kaliściak                 Dąbrowa Z.

Patryk Kabat                       Rudniki

Jakub Kowalczyk                Rudniki

Maciej Kasprzyk                 Stary Cykarzew

13-16  Maciej Bartosik                  Rudniki

Marcin Mochol                   Mstów

Damian Zaremba                Aleksandria

Jan Pijanka                          Rudniki

17-18  Norbert Szyda                    Dąbrowa Z.

Jakub Karoń                       Stary Cykarzew

 

GRATULACJE  dla zwycięzców i wszystkich uczestników zawodów.

GALERIA ZDJĘĆ

Paweł Bekus